• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Elismina

Konular
710
MFC Puanı
1,720
Evet Arkadaşlar, Elismina'yı nasıl bilirsiniz ?

Edit : Avatarına Hastayım abla, Her an çalabilirim :D

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
~ @Zehir` zor çalarsın ßenimm zevkimmm ok !

~ @Elismina `mm ßenim doSt'm diyebilceğim nadir insanlardan.. herzaman dinleyen hep iyiyie yönlendirmeye çalışann yalnışımı da doğrumu da yüzüme söyleyen , sesini duymadığımda günümde eksiklik hissettiğim nadir insanlardan.. En başta kötü bir tanışma olayımız olmasına ragmen o bana inancını kaybetmedi bende kendimi ona anlatabilme şansı buldum ve ßugün Can olduk birbirimize .. Onun gibi özel birini tanıdğım içinde Çok şanslı hissediyorum..
~ Güzel insan seviliyorsun çok çok ..

0_78ae8_50dad849_L

Konular
324
MFC Puanı
1,110
İyi insandır candır,Abladır dert dinler sohbet eder.Değerlidir.Hemde çok.

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
Turkiye'nin en kaliteli helper'larindan IRCd/SVS konulari hakkinda destek almak icin, #HELP kanalini ziyaret edebilirsiniz...

Sordum seni Tanımadı

Konular
20
MFC Puanı
970
Bazen onu kendime cok benzetiyorum.. Sessiz sakin zeki hatunlarimdan :) Kac yil oldu kestiremiyorum ama sanirim vardir 3-4 yil hayatimda olali. Yeri geldimi dertlestigim, uzak kaldigimda bile düsüncelerimin degismedigi arkadaslarimdan.. Mutlu olmayi hakediyosun kuzucum :)

Konular
2
MFC Puanı
40
Tek güvendiğim, haklı haksızı ayırt edebilen herkesten farklı... Sadece kendi olan..

Letisya

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Elismina'yı ben buralara sığdıramam çünkü ben burda tanımadım onun Elismina oluşuna ben,benim Letisya oluşuma o tanık oldu biz birbirimizi hep aynı iki insanın farklı bedenlerde iki hali olarak bildik o benim ablam o benim ruh ikizim o benim herşeyim sadece burda değil realde de en yakınımdır öylesine iyi niyetlidirki siz onu kırarsınız zaman zaman yine sizi sizden çok düşünür gördüğünüz görebilceğiniz en sadık kadındır çayını onun tabiriyle ''hiç şekerli''içer vee gerçekten çok güzel vee zariftirr bide hepinizden çok beni sever :D ha bir dee unutmadann sevdiceğinin çayının şekeridir :D

Skyder

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
140
Tanımıyorum ama iyidir.

Konular
113
MFC Puanı
90
Sohbetlere pek iştirak etmesede, iyi bir gözlemci, Sunucuda kredisi olmasına rağmen bunu asla ve hiç bir sekilde kötüye kullanmayan, yanlısı doğruyu ayırt ederek herkese hakkını veren bir muhterem. :)

Stella

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
120

Onu anlatmak çok zor!

O yeri gelir bir anne , yeri gelir bir dost yeri gelir bir abla ve yeri gelir bir çocuk olur.
O iyi gününüzden çok kötü gününüzde yanında olur..
Onun karakteri o kadar saf ve temizdir ki siz onu incitmeye dahi cesaret edemezsiniz!
onu kaybetmeye korkarsınız. Çünkü bilirsiniz ki o Sahici dosttur.

Çok sabırlıdır herşeyden önce zamana göre oynar. Beklemeyi sever insanları uzaktan izler ve ona göre bir tavır sergiler.

Dobradır , dürüsttür.
''Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın'' der. Kimseyle bir derdi sıkıntısıda yoktur kendi alemindedir.. Aynı zamanda karşısındaki her kim olursa olsun lafını çekinmez haklıysa hakkını keza bir başkası da haklıysa onunda hakkını ne pahasına olursa olsun savunur.

Seçicidir herkese güvenmez öyle ve herkeslede çok fazla samimi olmaz.
Çokta zekidir. Nerde nasıl ne şekilde davranacağını iyi bilir. Sevdiklerini sahiplenir. Onlara asla zarar vermez ve verdirmez.
Kimsenin arkasından iş çevirmez , neyse odur onda.
Damarına bastığın zaman sonuçlarına katlanırsın. Gerçi bu herkeste öyledir neyse çok uzun yazdık galiba. Artık sonuca gelelim.
( Seni daha fazla anlatabilirim petegim ama sıkılmasınlar okurlarken :( )

Kısacası Elismina benim için çok değerlidir.. O benim çok sevdiğim ve burada takdir ettiğim ender kişilerdendir. Petek gibi bir insanı tanıdığım için çok şanslıyım.
Onu çok seviyorum iyi ki yanımda iyi ki dostum..