• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Elismina

Konular
0
MFC Puanı
2,000
Elismina , nickimin sahibi :) Dünya tatlısı, güvendiğim nadir insanlardan birisi iyi ki tanımışım seni diyebildiğim kıymetli dost :)

Konular
772
MFC Puanı
530
sohbeti güzel insan. Ön yargılı olmaması güzel ve userlere yaklaşımı hep bir anaç olmuştur. severiz kendisini;) ailecek:) sohbet.net ailesi:):)

Konular
52
MFC Puanı
50
Şeker bir ablamdir :)

Bu arada mutluluğu daim olsun

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Elismina Çok değerli ve nadir kişiliğe sahip bir insan (melek).. Sırtını dayadığında seni sarmalayacak ve sevgisiyle seni iyileştirecek kişidir. Elismina benim için çok kıymetli ve değerlidir.. :* :* :* Rabbim yüreğini yüzüne yansıtmış.. Seviyorum ben çok yaaaaa :)

Konular
772
MFC Puanı
530
Sohbet.net platformunda uzun süredir tanıdığım, müthiş karakterli bir insan. Namı değer petoş:) zor günlerimde hep yanımda olan, yönlendirmesi ve fikirleri ile beni aydınlatan tatlım ki o benim. Birbirimizi görünce aşırı aşırı güleriz. Hatta öyle ki mümkünse aynı zamanlarda denk gelmeyelim hanım efendi çizgime zarar veriyorsun:( diye serzenişleri de olmuştur.
Hakim olduğumuz bir grup vardı o zamanlar daha güzeldik. Şimdi pek az sayıda olsak da ya da yeni arkadaşların katılımı ile hala çok tatlıyız ve çok komiğiz:)

He bir de taklit edeni çoktur. :* Öpüyorum sevgiler saygılar Elismina'm:)

Megaforum'a çağırılmasını ve aktif olması gerektiğini düşündüğüm tatlişkom.

Not: LaiLa sen yaparsın bunu:)

Konular
0
MFC Puanı
2,000
Elismina net ortamında tanıdığım en kaliteli insan duruşu, fikirlerini ifade ediş şeklli,yönlendirme yetisi ve herşeyden önce insani yaklaşımı ile iyiki tanımışım ve dost olmuşum dediğim insan :)

Konular
45
MFC Puanı
430
elisminacığımı ben çok seviyoruuuuuum. sevgimi de saygımı da her daim hak eden nadir insanlardan, dostlarımdan. o da beni sever :*
son zamanlarda hepimizim işi gücü bir meşguliyeti var, sık sık görüşemiyoruz ama biliyorum ki ondaki yerim de bendeki yeri de değişmeyecek nadide çiçeğimdir petybör'üüm. Allah'ım mutluluğunu, huzurunu daim kılsın :)