Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Erkeklerin Tercih Ettiği Kadınlar!

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    329
  • MFC Seviyesi

Türk erkeklerinin eşlerinin kendilerinden daha fazla para kazanmasını istemediğini düşünüyoruz. Bir internet sitesinin yaptığı araştırmaya göre erkekler eşlerinin veya sevgililerinin kendilerinden daha fazla para kazanmasından rahatsız olmuyor. Hatta onlarla gurur duyuyorlar.

Anketin sonuçlarına göre erkekler eşlerinin iş hayatında aktif rol almalarını istiyor. Erkekler eşlerinin kendilerinden daha fazla para kazanmasının bir önemi olmadığını söylediler. Ankete göre bu durumdan guru duyan erkeklerin sayısı da oldukça yüksek.

Eşlerinin kendilerinden daha çok para kazanmasından rahatsız olan ve buna izin vermeyeceğini söyleyen erkekler oranı %10 da kaldı.

Anket erkeklerin çalışarak ailesine maddi katkıda bulunan kadınları daha çekici bulduğunu da ortaya çıkarıyor. Çalışan kadın erkeklerin gözünde kuvvetli kadın demek. Çalışan kadınların daha sağlıklı ve bakımlı olmaları da bir diğer etken.
 
Üst Alt