• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Everest dağı en yüksek dağ olmadan önce en yüksek dağ hangisiydi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
dağın yuksekliği hala en yuksek everesttir dunya konumunu baz alırsanız yuksek rakımlı bolgelerdeki minamal dağlarda o rakımı verir size .. en yuksek noktası derseniz haklısınız ama en yuksek dağı hala everest dağın dip ve doruk ölcümü nettir .

konuuuşş bee agzın bal yesiin:D

Konular
18
MFC Puanı
30
dağın yuksekliği hala en yuksek everesttir dunya konumunu baz alırsanız yuksek rakımlı bolgelerdeki minamal dağlarda o rakımı verir size .. en yuksek noktası derseniz haklısınız ama en yuksek dağı hala everest dağın dip ve doruk ölcümü nettir .

Bunu Google dan okuyup yazmayacak kadar zeki biri oldugunuzu gösterdiginze göre ağzını bal yemeye devam etsin bencede.

Konular
14
MFC Puanı
170
Bunu Google dan okuyup yazmayacak kadar zeki biri oldugunuzu gösterdiginze göre ağzını bal yemeye devam etsin bencede.

sen komiksin ? kopyaladığın yer belli ayrıca benim soylediğimi sana aklı az yerinde olan herkes soyler ... o Henna ile benim aramda bir espridir seni bağlamaz sen verilen yanıt uzerinden yorum yapıp milletin zekasına laf soyluyorsun .. oysa tepe noktasıyla dağ uzunluk olçumu ne az çok anlayacak zekada olduğunu dusunerek yazdım ...

not : bu yazıda googleden senin ağzın da yicek bi bal bulur temennisindeyim :D

Konular
18
MFC Puanı
30
sen komiksin ? kopyaladığın yer belli ayrıca benim soylediğimi sana aklı az yerinde olan herkes soyler ... o Henna ile benim aramda bir espridir seni bağlamaz sen verilen yanıt uzerinden yorum yapıp milletin zekasına laf soyluyorsun .. oysa tepe noktasıyla dağ uzunluk olçumu ne az çok anlayacak zekada olduğunu dusunerek yazdım ...

not : bu yazıda googleden senin ağzın da yicek bi bal bulur temennisindeyim :D

Üzgünum zeka ölçütüm siz değilsiniz boşuna debelenmeyin .
Komik olduğumu iddia ettigimi hatırlamıyorum. Kimsenin zekasına laf söylediğimi hele hiç.
Karşıdan bakinca 9 rakamı 6 gibi de görulebilir ve bu mecralarda zeka konusunda sidik yaristirmaya gelmedim. Buyrun kendi kendinize yazın.

Konular
14
MFC Puanı
170
Üzgünum zeka ölçütüm siz değilsiniz boşuna debelenmeyin .
Komik olduğumu iddia ettigimi hatırlamıyorum. Kimsenin zekasına laf söylediğimi hele hiç.
Karşıdan bakinca 9 rakamı 6 gibi de görulebilir ve bu mecralarda zeka konusunda sidik yaristirmaya gelmedim. Buyrun kendi kendinize yazın.

ustteki yorumları yazarken sarhoştun sanırım bu 1.
sen kimsin benim zekama laf ediceksin bu 2.
seninle benim zekamı olçeceğin tek yer anca sidik yarısında olur oda 1.87 lik boyla baya ifarkla alırım bu 3.
senin kim olduğun aşikar bandan yorulmamandan belli neyse kendi kendime bazı seyleri yapıyorumda bu o değil ya ... sizde katılın bence zevkli olur ...

salak salak yorumlar yapıp insanı gunaha sokmayın yazıylada olsa az karakterli olun nesini anlamadın yasın dan olsa gerek ....

debelenmek demişssin ya debelenen sensin ben lafımı soktum sen anlamamıs hala uzatmıssın devam edersen cümlelerim yerine ozelden yazıcaklarımı okursun buda hoş olmaz .. sen once tek nickte sabit kalmayı becer.

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
ustteki yorumları yazarken sarhoştun sanırım bu 1.
sen kimsin benim zekama laf ediceksin bu 2.
seninle benim zekamı olçeceğin tek yer anca sidik yarısında olur oda 1.87 lik boyla baya ifarkla alırım bu 3.
senin kim olduğun aşikar bandan yorulmamandan belli neyse kendi kendime bazı seyleri yapıyorumda bu o değil ya ... sizde katılın bence zevkli olur ...

salak salak yorumlar yapıp insanı gunaha sokmayın yazıylada olsa az karakterli olun nesini anlamadın yasın dan olsa gerek ....

debelenmek demişssin ya debelenen sensin ben lafımı soktum sen anlamamıs hala uzatmıssın devam edersen cümlelerim yerine ozelden yazıcaklarımı okursun buda hoş olmaz .. sen once tek nickte sabit kalmayı becer.

Sakin ol şampıyon.
Amacı belli ortalıgı karıstırmak ne uyuyorsun ki.
İsmide çok uzun zaten kısaca Salak mı desek :D :p

Konular
14
MFC Puanı
170

Sakin ol şampıyon.
Amacı belli ortalıgı karıstırmak ne uyuyorsun ki.
İsmide çok uzun zaten kısaca Salak mı desek :D :p

sakın oluncak bişey yok iki eğlenelim dersin muhabbet edersin millet bunu reel sanır ya ben buna ifrit oluyorum reeelde karsımda gık diyemiceklere klavye yazdırıyor ya bak bu delirtiyor ..

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
sakın oluncak bişey yok iki eğlenelim dersin muhabbet edersin millet bunu reel sanır ya ben buna ifrit oluyorum reeelde karsımda gık diyemiceklere klavye yazdırıyor ya bak bu delirtiyor ..

Tamam boşver belli amacı kendini trol sanıyor işte.
Laf salatası yaparak bizde ona vay be ne laf söyledi felan dicez sözde
Ego savasları vol 798566896 :D
Boşver takılma.
2 gune banlanır zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...