• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Everest dağı en yüksek dağ olmadan önce en yüksek dağ hangisiydi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
18
MFC Puanı
30
ustteki yorumları yazarken sarhoştun sanırım bu 1.
sen kimsin benim zekama laf ediceksin bu 2.
seninle benim zekamı olçeceğin tek yer anca sidik yarısında olur oda 1.87 lik boyla baya ifarkla alırım bu 3.
senin kim olduğun aşikar bandan yorulmamandan belli neyse kendi kendime bazı seyleri yapıyorumda bu o değil ya ... sizde katılın bence zevkli olur ...

salak salak yorumlar yapıp insanı gunaha sokmayın yazıylada olsa az karakterli olun nesini anlamadın yasın dan olsa gerek ....

debelenmek demişssin ya debelenen sensin ben lafımı soktum sen anlamamıs hala uzatmıssın devam edersen cümlelerim yerine ozelden yazıcaklarımı okursun buda hoş olmaz .. sen once tek nickte sabit kalmayı becer.

1. Foruma ilk kez üye oluyorum
2. Bu foruma ilk kez yazıyorum size bir şey ispat etmek zorunda değilim.
3. Alkol kullanmam.
4. Bir erkeğin cinsel uvzu ile ovunmesi kadar saçma sapan bir durum yok:) bknz: 1.87 boy
5. Siz kimsiniz karakterim hakkında yorum yapıyorsunuz ? Madem çok karakterlisiniz o halde bir bayan ile nasıl konusacaginizi öğrenin hakaret etmeden.

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
Kimseye sizin tabirinizle "salca" olmadığım gibi sokak ağzınızı alıp siz uzaklasin bence fikriniz olmadan saksakcilik etmeyin.

Ovv basmakalıp sözleri ezberleyip gelmişiz :D
Oda güzel :D
Özentilikte çığır açmışsın hangi ödülü istersin ewqwqeqeqr :D

Güldürdün :D
Hadi canım bak yoluna bu forum senin gibi huzur bozan insanlara prim vermez.
Başka kapıya.

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Bu Everest tepesi Çin ile Nepal arasında bile bu kadar büyük sorun olmadı :sigara

Konular
14
MFC Puanı
170
1. Foruma ilk kez üye oluyorum
2. Bu foruma ilk kez yazıyorum size bir şey ispat etmek zorunda değilim.
3. Alkol kullanmam.
4. Bir erkeğin cinsel uvzu ile ovunmesi kadar saçma sapan bir durum yok:) bknz: 1.87 boy
5. Siz kimsiniz karakterim hakkında yorum yapıyorsunuz ? Madem çok karakterlisiniz o halde bir bayan ile nasıl konusacaginizi öğrenin hakaret etmeden.

ordaki ovgu uzvamı boyamı anlamıcak kadar salaksan sozum yok iftira etme ağzımı bozdurma ... sen benden alıntı yapma daha hadi işine sen bayanmısın :) o bayandan karıssındakine edepli konusucak ... gelip ortalığı karıstıran ahmakca yorum yapan sensin ... ben değilim birdaha alıntı yapma benden

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Uzatmayın :sigara boş verin :sigara beyaz tv gibi oldu burası yeminle :D

Konular
14
MFC Puanı
170
ya bidakka ben nerde uzvumu ovmusum ne diyor lan bu iyice dellendim ... boyle bi algı olusturcak cümleyi ben hayatım da kurmadım

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Konu üyenin isteği üzerine kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...