• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Evlilik Yıldönümünü unutan eş

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Hiçbir şeyden haberi yoktur ancak o gün evlilik yıldönümüdür..
Eşi evde hem ona alınacak hediyeyi kafasında canladırırken mumları yakar ve romantik bir akşam yemeği yemek için gerekli hazırlıklara başlar..

Zil çalar ve güler yüzle kapı açılır .. ;

-Oooo karıcım bugün ne kadarda güzelsin . . . Neden böyle bir değişiklik yaptın ? Fenerin maçı var ve kurt gibi açım .. neler hazırladın bakalım ?
-Bugün hangi gün kocacım ?
-Final günü :)
-Başkaaa ?
-
- Bugün yıldönümümüz sen beni sevmiyorsun
-Aşkımm özür dilerimm

Diyee uzarrr gider.... O akşam maç felan izlenmez:)

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
dogum gunlerimiz ve evlilik yildonumumuz ayni gun
asla unutmaz cunku izin vermem :D

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Benim öküz oluyor kendileri
Bende önemsemiyorum artık

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
Ne gerek var böyle şeylere ben hiç takılmam. Fenerin maçını beraber izlerim sonrada sen şimdi burda yat sabaha kadar maç özetlerini izle bu gece buda sana yıldönümü hediyem olsun der gider yatarım

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,460
Ne gerek var böyle şeylere ben hiç takılmam. Fenerin maçını beraber izlerim sonrada sen şimdi burda yat sabaha kadar maç özetlerini izle bu gece buda sana yıldönümü hediyem olsun der gider yatarım

Üsttekiler gibi evlenince görürüz seni de ;d O zamanda burda yazar olursun inşAllah.

Konular
228
MFC Puanı
370
Benim asıl merak ettiğim şey şu; sadece biz erkeklermi unutuyoruz acaba? yorumlara bakınca öyle gibi sanki.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,460

Olurum olurum :D ve eminim kendimden ;) yaşadım çünkü azbuçuk

Evlilik sevgililik gibi değil diye düşünüyorum Bia hanim :)

Benim asıl merak ettiğim şey şu; sadece biz erkeklermi unutuyoruz acaba? yorumlara bakınca öyle gibi sanki.

Onlara göre öyle, ama deneysel olarak kadınların ne kadar unutkan olduğu ispatlandığı için erkekler çok fazla önemsemiyor bu unutkanlıkları kardeşim ;d

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180

Onlara göre öyle, ama deneysel olarak kadınların ne kadar unutkan olduğu ispatlandığı için erkekler çok fazla önemsemiyor bu unutkanlıkları kardeşim ;d
Evlenmeyi düşünmediğim için şimdilik sorun yok ama eminim zten bana göre doğum günüymüş yıl dönümüymüş önemli değil yıl boyu yapmadığını o gün diye yapıyosa bi zahmet onuda yapmasın. İçimden geldiği zaman hediye alırım süpriz hazırlarım vs karşımdanda aynısını beklerim. Her günümüz özel olsun bi güne sığdırmanın doğru oldugnu düşünemem asla. Hiç olmasın daha iyi. Ben doğum günlerimi bile yıllardır kutlamam mesela.

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
@Bia canim Inan bende onemsemezdim ama Pisadamin dedigi gibi evlenince surekli biseyleri kutlama geregi duyuyorsun :D Ozellikle boyle onemli gunler cok anlamli oluyor, yoksa bizdr mac acip izlemesini biliriz :D

Konular
228
MFC Puanı
370

Yani o zaman şöyle bir sonuç çıkıyor ortaya kendi zaaflarını bildikleri için üzerinde çok çalışıp bu konuda üstünlüğü eline alıyorlar, gerçi artık akıllı telefonlar var işler daha basit :d

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90

Haha tamam buldum , sey ama bazen boyle ufak tefek seyler normal olabiliyor, mesela ocakta yemekte unutabiliyoruz ama nadir bak. nadir genelleme yapma :D

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,460
Yani o zaman şöyle bir sonuç çıkıyor ortaya kendi zaaflarını bildikleri için üzerinde çok çalışıp bu konuda üstünlüğü eline alıyorlar, gerçi artık akıllı telefonlar var işler daha basit :d

Akıllı telefon dedinde benim bir arkadaşım vardı hergün yanıma geldiğinde kendi kendine konuşuyordu bir gün lan bu akıllı telefon bile benim sevgilimden daha akıllı demişti :D:D

Akıllı telefonlar yüzünden hep :mad: