• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Evlilik Yıldönümünü unutan eş

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,460

Haha tamam buldum , sey ama bazen boyle ufak tefek seyler normal olabiliyor, mesela ocakta yemekte unutabiliyoruz ama nadir bak. nadir genelleme yapma :D

Tamam sadece ocakta yemek unutuyorsun tamam bişi demedim ;p

bak ozaman konun özeti geliyor :D

Bankta kızın yanında otururken siriye ne yapayım sorması koptum :D

O videoyu izledikten sonra Iphone almaya giden insan diye konu açsam hit alır :D

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
@Bia canim Inan bende onemsemezdim ama Pisadamin dedigi gibi evlenince surekli biseyleri kutlama geregi duyuyorsun :D Ozellikle boyle onemli gunler cok anlamli oluyor, yoksa bizdr mac acip izlemesini biliriz :D
Benim için farketmiyor. Ben istememde kutlanmasını falan sevmem öyle şeyleri çünkü kendimi biliyorum doğum günlerimi bile kutlamam yıllardır çocukkende sevmezmişim zten :) evlilikte heyecan kalmamışsa normaldır herşeyi kutlama isteği özellikle 40yaş ve üstü için ozaman belki ama şu yaşlarda evlenirsem şayet bunu önemseyeceğimi sanmıyorum :)

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Kac kere evlendiniz de yazabilionuz sayin bay .p ben ahkam kesemem yaşamadığım icin

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90

Ay yok :D sözüm meclisten dışarı hani belli bir yaşa gelmişsindir artık evliliğin 20 25 sene felan olmuştur.
Ozamandan bahsediyorum :D gerçi kaç senedir evli oldugunuda bilmiyorum ama :p
daha 2 senelik evliyim neden cicim aylarim icin boyle diyosun ya :D

Share

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
10
Evlenmeyi düşünmüyorum valla kafa rahat zaten daha yaşımız kaç başımız kaç? ;)

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180

ya sen eve Gelen bir buket kirmizi cicegin verdigi mutluluk nedir Bilirmisin? :p

Çiçek sevsem belki :D
Bendemi sorun var sizde mi anlamıyorum :p
Çok geldi kapıma çiçek ama hiç sevmedim :D
Ufak tefek şeyler mutlu eder beni mesela hergun eve gelirken bişey eksikmi diye araması
ekmek istemişsem yanında birde çikolata falan almış olması yani bu gibi şeyler :D
Çiçek böcek sevmiyorum . Not yazması mesela , işe giderken beni uyandırmadan gitmesi :D
Nebiliyim sabahları kahvaltı istememsi beni mutlu eder :D
Kendi eliyle yaptığı bişey kağıttan uçak bile olabilir :D
Yada heray maaşını alınca bir burma bilezik :p
Tamam tamam bu son dediğim hariç hepsi :D

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90

Çiçek sevsem belki :D
Bendemi sorun var sizde mi anlamıyorum :p
Çok geldi kapıma çiçek ama hiç sevmedim :D
Ufak tefek şeyler mutlu eder beni mesela hergun eve gelirken bişey eksikmi diye araması
ekmek istemişsem yanında birde çikolata falan almış olması yani bu gibi şeyler :D
Çiçek böcek sevmiyorum . Not yazması mesela , işe giderken beni uyandırmadan gitmesi :D
Nebiliyim sabahları kahvaltı istememsi beni mutlu eder :D
Kendi eliyle yaptığı bişey kağıttan uçak bile olabilir :D
Yada heray maaşını alınca bir burma bilezik :p
Tamam tamam bu son dediğim hariç hepsi :D

inanirmisin cicek dahil hepsi benim bizzat yasadiklarim :D
hic kahvalti hazirlamadim, asla uyandirmaz cunku ise giderken :p
eve asla eli bos gelmez sevdigim seyleri doldurur posete ve hergun 19.40da bisey lazimmi diyr arar haha . zaten bunlat evlilikte olan seyler, bizim bahsettigimiz arada bir olan ozel seyler :D

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180

inanirmisin cicek dahil hepsi benim bizzat yasadiklarim :D
hic kahvalti hazirlamadim, asla uyandirmaz cunku ise giderken :p
eve asla eli bos gelmez sevdigim seyleri doldurur posete ve hergun 19.40da bisey lazimmi diyr arar haha . zaten bunlat evlilikte olan seyler, bizim bahsettigimiz arada bir olan ozel seyler :D

Daha ne bekliyon işte :D
En güzeli bunlar arada bir olanları napcan :p
Arada bir olanlarıda eğer aklına geliyorsa yapsın aa yarın şu özel günümüz sunu alayım dese nolurki
Gerçekten seni düşünerek aldığını mi düşünüyorsun ?
Hayır. Mecburiyetten! Öff şimdi dırdır etcek 3 gün konusacak alayımda kurtulayım demesimi daha iyi.
Yok arkdas ben özel gün felan anlamam :D