• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Forum ile ilgili İstek ve Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
Nick kayması değik aslında profike koyduğunuz bar resmi üzerine nickinizin gölge düşümü o:))

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Forum oyunlarına yazdığımız mesajların sayılmasını istiyorum

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Forum oyunlarına yazdığımız mesajların sayılmasını istiyorum
Yalnız eksik yazmışsın bana göre, forum üyesinin "açmış olduğu özgün konularını" sayabilen bir sayaç olmalı bence, mesela örnek veriyorum

@eiSy adlı forum kullanıcısı üyelik tarihinden itibaren 100 özgün konu açmış
@TRWE_2012 adlı forum kullanıcı üyelik tarihinden itibaren 99 özgün konu açmış

olsun...

Böylece MEGAFORUM ÜYE LİG'İNDE ...

15.eiSy
16.TRWE_2012

sıralamasında yerlerini alır.Küme düşme hattı 18./19./20. sıralardır.

Böylece her forum üyesi, tatlı bir rekabet içinde yıl sonunda "MegaForum İtibar Altın Kupası"na sahip olur.Ve bu durum bir sonra ki şampion belli olana kadar üyenin isminin altında "2022'in Megaforum Şampiyonu" şeklinde belirtilir.

Nasıl? Olayı UEFA Şampionlar Ligi yada T.C. Ulusal 1.Ligine çevirdim....Maksat eğlence ve güzelik olsun......

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Yalnız eksik yazmışsın bana göre, forum üyesinin "açmış olduğu özgün konularını" sayabilen bir sayaç olmalı bence, mesela örnek veriyorum

@eiSy adlı forum kullanıcısı üyelik tarihinden itibaren 100 özgün konu açmış
@TRWE_2012 adlı forum kullanıcı üyelik tarihinden itibaren 99 özgün konu açmış

olsun...

Böylece MEGAFORUM ÜYE LİG'İNDE ...

15.eiSy
16.TRWE_2012

sıralamasında yerlerini alır.Küme düşme hattı 18./19./20. sıralardır.

Böylece her forum üyesi, tatlı bir rekabet içinde yıl sonunda "MegaForum İtibar Altın Kupası"na sahip olur.Ve bu durum bir sonra ki şampion belli olana kadar üyenin isminin altında "2022'in Megaforum Şampiyonu" şeklinde belirtilir.

Nasıl? Olayı UEFA Şampionlar Ligi yada T.C. Ulusal 1.Ligine çevirdim....Maksat eğlence ve güzelik olsun......

Sol tarafta yukarıda üç çizgi var orda yararlı linkler kısmından konularını görebiliyorsun abi. Ama tabi vbulletin forumlar da profilden görünüyor, bu xenforo temalarinda görünüyor mu bilmiyorum, onu üst yönetim sen daha iyi bilirsin.
Ben sadece şunu demek istiyorum, forum oyunlarına yazdığımız mesajlar, mesaj sayımızı değiştirmiyor sayılmıyor, post kasası olmasın diye, yıl olmuş 2022 bu devirde post kasmasi diye bir şey yok foruma kayıt olan herkes sadece vakit geçirmek için geliyor, öyleyse forum oyunları komple kaldırılsın o kadar vaktini harcayıp yorum yazıyorsun forumu aktif tutuyorsun, emek veriyorsun ama sanki hiç bir şey yapmamış gibi oluyor, mesajların sayılmamasındansa, forum oyunları kategorisi kaldırılsa daha iyi olur. Mesela buraya bir üye kayıt olsa sadece forum oyunlarını seven oraya vakit harcayan biri gelse bütün gün orda mesaj yazıyor, yazıyor ama mesaj sayısı sıfır, bu durum bir yerden sonra hoşuna gitmiyor sonuçta vakit harcıyorsun, emek veriyorsun ama sayılmıyor anlamsız bence, ya forum oyunları kategorisi kaldırılmalı, yada mesajlarımız sayılsın.​

Konular
6
MFC Puanı
12,830
Forum alt bölümünde yer alan bilgilendirme içerisindeki türkçe yazısını Türkçe olarak düzeltebilir miyiz.

Teşekkürler.

IMG_20220324_171538.jpg

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
tema kısmına @Pisadam bakıyor , etkiletledik mutlaka görüp düzeltecektir o kısmı, ben tema kısmını göremiyorum. ilgin için teşekkürler

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Profil mesajlarımı izsiz silemiyorum ayrıca burada profil mesajları silme konusu göremedim (Not: Sizden ricam sildiğim profil mesajlarımın izsiz silinmesidir. ) Teşekkürler.

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,880
Merhabalar, eski forum kullanıcılarının da hatırlayacağı efsane bir smiley vardı artık bu yeşil arkadaşı kullanan pek forum kalmadı. Kullandıkça insan ruhuna pozitif etki eden bu efsane smileyin tekrardan sahalara dönmesini, ":d" gibi pratik kullanımı olacak şekilde forumumuza eklenmesini talep ediyorum. Benim gibi gülme ifadelerini çok kullanan arkadaşlarında hoşuna gidecektir eminim. Lütfen bizi kırmayın

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
@Pisadam müsait olduğunda mümkünse ilgilenecektir,
qppbj6d.gif
bu smile eklenebilir mi göreceğiz

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
@Pisadam yeni üyelerde bu şekilde bir hata var, bakabilirmisin ?
Screenshot.png

Admin panelde'de aynı sıkıntılar var. Herkeste bu şekilde çıkıyor........................................
Screenshot(1).png

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...