Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gazzeye gidecegim.

Badem

sεи güℓüиcε Ъεи Ъ¡ℓd¡ģ¡m нεя şεч¡ υиυtuчoяυm . .
MFC Üyesi
Konum
Edirne
  • Üyelik Tarihi
    20 Ocak 2009
  • Mesajlar
    533
  • MFC Puanı
    12
  • MFC Seviyesi

Başbakan Erdoğan, ABD Dışişleri Bakanı Kerry'nin Gazze ziyaretinin ertelenmesine ilişkin sözlerini "Şık olmadı" diye yorumlarken, "Ben zaten ABD ziyaretinden sonra gideceğimizi söyledim. Erteleme yok" dedi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gazze'ye yapacağı ziyaretin ertelenmesinin söz konusu olmadığını bildirerek, "Ben zaten ABD ziyaretinden sonra gideceğimi söyledim. Erteleme yok" dedi. Başbakan Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çerçevesinde Başbakanlık Merkez Bina'da çocukları kabulünün ardından gazetecilerin sorularını cevapladı.

14 Mayıs'ta ABD'ye
Gazetecilerin bayramını kutlayan Erdoğan, Gazze'ye yapacağı ziyaretle ilgili soruları cevapladı. Ziyaretin ertelenmesinin söz konusu olmadığını kaydeden Erdoğan, "Ben zaten ABD ziyaretinden sonra gideceğimi söyledim. Erteleme yok" dedi. Başbakan Erdoğan, bir gazetecinin ABD Dışişleri Bakanı John Kerry'nin, "Bence, Başbakan Erdoğan Gazze ziyaretini ertelemesi iyi olur" açıklamasını hatırlatması üzerine, "Keşke söylemeseydi. Şık olmadı" dedi. Başbakan Erdoğan şu değerlendimeyi yaptı: "Hükümet Sözcümüz Bülent Bey gereken yanıtı verdi. ABD'ye seyahatimiz var, konu orada konuşulurdu." Başbakan Erdoğan, bir soru üzerine de ABD'ye 14 Mayıs'ta gitmeyi planladığını da sözlerine ekledi.
 
Üst Alt