• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Geri Sayım Başladı!!!

Konular
0
MFC Puanı
0
15.000 sanil alıp başlayın eğer başlayacaksanız. Bu şekilde bayılacaksınz oyuna!

Konular
0
MFC Puanı
0
Ben zaman geçsin diye başlamıştım oyuna hedefimi gerçekleştirdim sıkılınca gayet zaman geçirtiyor

Konular
0
MFC Puanı
0
Ben 15.000 sanil aldıktan sonra Elmas kart aldım 50 kişilik arkadaş listesi tüm ürünlerde indirim cep telefonu ile mesajlaşma alan geldi sabah kalkıp oyuna girmek için can atıyorum resmen sanalikada yaşar oldum :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Yeni başlayanlar 15000 sanil alın tadını çıkarın valla ben de yeni başladım

Konular
0
MFC Puanı
0
Kardeşim çok kolay ana caddeden cafe binasına gir oradan bir sürü isim çıkacak o isimlerin olduğu ekranın üstünde ev resmi var ona tıkla kendi cafene götürüyor seni

Konular
0
MFC Puanı
0
Browser tabanlı gelmiş geçmiş en iyi oyun. Yapanlar Türkmüş helal olsun valla

Konular
0
MFC Puanı
0
Sanalikayı kapanıp açıldıktan sonra oynamaya başladım uzun zaman oldu güzel bir oyun şahsen severim bu iki kampanyası var aldım ama işte bakalım iş güç derken kullanamadık bile bu dondurma makinesi felan kahve makinesi hani yiyenlerime hediye ettim bakalım ucuzlarda alırım zaten diyerek bakak işte birartane daha alıcam inşallah bu sefer kullanabilirim.

Konular
0
MFC Puanı
0
Bir bilgisayarda aynanda farklı tarayıcılardan sanalika oynayana şahit oldum yok böyle bir şey ya :D adam sanalika manyağı olmuş işten geliyor sanalikaya oturuyor muhasebeci birde ya tamam sanalika güzeldir ama arkadaş bir ara ver bizlede ilgilen adam bana benim eşyalarımı satıyor iki arada bir derede :D korkar oldum artık görünce bir şey satıcak diye kampanya oluyor hemen alıyor hele bu turkcel ile sanalikanın işbirliğinde olan kampanyalardan 5er 5er alıyor alıp satabilmek için çakallık peşinde bu :D .

Konular
0
MFC Puanı
0
Elmas veya Altın kart aldıktan sonra oyunda bütün gününüzü geçirebilirsiniz o derece eğlenceli oluyor arkadaşlar demedi demeyin yani D:

Konular
0
MFC Puanı
0
Oyuna ilk başladığınızda çok sıkıcı olabiliyor arkadşalar çözene kadar ama çözdükten sonra sanalika'yı çok eğlenceli oluyor anlatamam

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar ben bu oyunu dandik bişey sanırdım meğerse acayip eğlenceli bişeymiş kendimden utandım

Konular
0
MFC Puanı
0
15000 sanile vereceğiniz parayı oyunda kat kat çıkarıyosunuz kaçırmayın!

Konular
0
MFC Puanı
0
Vayne aldım yeni ama oynamıyorum resmen Sanalika'ya daldım :D