• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Geri Sayım Başladı!!!

Konular
0
MFC Puanı
0
Yahu nekadar çok FPS oyun sevsemde sanalikadan vazgeçemediğimi anladım ya hani bir müddet sonra FPS ler sıkıyor ama sanalika öyle değil sürekli yeni kampanyalar sürekli gelişme sürekli yenilik artık hani oyunu gören geliyormudur nedir anlamış değilim sürekli derim ama sanalikacı olmak ayrıcalık gibi bir şey galiba :D.

Konular
0
MFC Puanı
0
Oyun size koskoca bi dünya sunuyor karıştır karıştırabildiğin kadar. Size de çok cazip gelmiyor mu açıkçası bana cazip geldi ve başladım umarım kolay sıkılmam :)

Konular
0
MFC Puanı
0
İstanbul'un kurtuluşu etkinliği çok çok çok iyidi ben ki sergi gezmemiş adam gittim sergi gezdim oyununda bir güzelliği işte :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Babam yüzünden kendi karakterime giremiyorum adam bi dondurma makinası aldı başından kaldıramıyorum :(

Konular
0
MFC Puanı
0
Oyunu ben bu forumda gördüm başladım başladığımada deydi yani gayet güzel bir oyun zaman geçiriyor

Konular
0
MFC Puanı
0
Sırf İspanya tatili için 15.000 sanil aldım 15 gün günümü gün edecem şimdi Ibızayada giderim belki :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Bu kampanya süper olmuş oyundan soğumuştum dondurma makinasıyla kahve makinası aldım başından kalkamıyorum şu an

Konular
0
MFC Puanı
0
15.000 sanil alıp ardından altın kart aldığınızda Lounge'lara giriş hakkınız oluyor partilerde bir sürü insan tanış tanışabildiğinle

Konular
0
MFC Puanı
0
Sınıftaki neredeyse herkes bu oyunun lafını yapıyordu dedim bi deneyeyim sevdim gibi sanki

Konular
0
MFC Puanı
0
15.000 sanil paketi alıp ardında da Altın Kart aldım çok işe yarıyor arkadaşlar çok havalı oldum oyunda :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Ne odası kardeşim alışveriş merkezleri caddeler binalar var oyunda koca bir evren sen alışma bölümünde kalmışsın

Konular
0
MFC Puanı
0
15.000 sanil kampanyasını aldım sonrada gidip saç modellerine yardırdım akl almaz şeyler var çok havalıyım yeahhh :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Hacılar oyunda mEta Cafe'de bulabilirsiniz beni gelin orada herşey bedava size PM atarsınız isimlerinizi oynarız birlikte