• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Geri Sayım Başladı!!!

Konular
0
MFC Puanı
0
Altın kart alanlar akıllılık eder sanalika'da hem 8K sanil veriyorlar üzerine bir o kadar daha sanil kalıyor hem daha eğlenceli oluyor oyun Diamon kart çok pahalı

Konular
0
MFC Puanı
0
15000 sanil ile yapmadığım şey kalmadı valla çok güzel oldu böyle.

Konular
0
MFC Puanı
0
cep telefonuna kontur yükleyerek SNL OTOMAT 1 yazıp 6662'ye gönderirsen çikolatalı dondurma makinasını alabiliyorsun üstelik türkcellilere 2.90 tl. ben popcorn almıştım dondurma makinasınıda en kısa sürede alıcam

Konular
16
MFC Puanı
0
23 Nisan etkinliğini bende görmüştüm Stadyumlardan daha eğlenceli olmuştu oyunda 23 Nisan eve çocuk almayı bile düşündüm oyunda :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Kardeşim dediğimiz gibi önce 15.000 sanil paketi al sonrada cafe kartı yada elmas kart al parti düzenle insanları partiye davet et cafeni güzel düzenlersen zaten insanlar tekrar geliyor sıkınyı yok

Konular
0
MFC Puanı
0
Turkcelli biçok oyunda görüyorum destekleyen tek operatör var o da Turkcell o da olmasa neyle yapacaktık bu işleri :/

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar cidden toplanalım Metro Cafe olur benim cafemde olur vallahi toplanalım ya PM atın bana

Konular
0
MFC Puanı
0
Kardeşim çok kolay ana caddeden cafe binasına gir oradan bir sürü isim çıkacak o isimlerin olduğu ekranın üstünde ev resmi var ona tıkla kendi cafene götürüyor seni

Konular
0
MFC Puanı
0
Alice Harikalar diyarındaki kedinin yüzünü aldım ben direk paketten aldıktan sonra gülen bir kediyle dolaşıyorum orada her gören birşeyler yazıyor süpermiş :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Gerçek hayatta aklınıza ne geliyorsa yapabiliyorsunuz oyunda da ne olursa yani ondan bu kadar çok tutuluyor

Konular
0
MFC Puanı
0
2,90 fiyatı var bunların çok ucuzlar daha pahalıya cipsler var sonuçta oyuna başlarken bunlardan alırsanız çok daha kolay alışırsınız

Konular
0
MFC Puanı
0
Şirketin sosyal sorumluluk projeleri yapması önemli bir durum bence Dünya otizm günü hatırlamsı gibi sadece bir oyun değil anlayacağınız

Konular
0
MFC Puanı
0
Beyler 2 tane sanil paketi alıp bir cafe birde Elmas kart aldığınız zaman daha çok müşteri çekiyorsunuz cafede parti veriyorum ben hasılatın haddi hesabı yok :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Vapur kalkacakmış birazdan online olanlar varsa vapurda buluşalım ben bniyorum şimdi

Konular
0
MFC Puanı
0
Sosyal sorumluluğunu unutmuyor bu yüzden kesinlikle oyundan fazlası! Sizi de bekleriz :)