• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Geri Sayım Başladı!!!

Konular
0
MFC Puanı
0
Sanalika yani zevkli ve güzel bir oyun zaman fazla götürmüyor yiyenlerimde oynuyor diğer oyunlar gibi değil mesela sabah akşam değilde belli bir seviyeye gelene kadar oynuyorlar sonra kapatıyorlar gelişme oldukçada bakıyorlar en azından hem ders hemde oyunlarına bakabiliyorlar işte ikisinede dondurma makinesini hediye edince neyapak benim hediyemde bu sevindiler hem çocuk hemde büyükler için iyi en azından herkes zaman ayırabiliyor.

Konular
16
MFC Puanı
0
Evimde sabah akşam parti veriyorum aman sabahlar olmasın gelin için yiyin :p

Konular
0
MFC Puanı
0
Sanalika yani zevkli ve güzel bir oyun zaman fazla götürmüyor yiyenlerimde oynuyor diğer oyunlar gibi değil mesela sabah akşam değilde belli bir seviyeye gelene kadar oynuyorlar sonra kapatıyorlar gelişme oldukçada bakıyorlar en azından hem ders hemde oyunlarına bakabiliyorlar işte ikisinede dondurma makinesini hediye edince neyapak benim hediyemde bu sevindiler hem çocuk hemde büyükler için iyi en azından herkes zaman ayırabiliyor.

Konular
0
MFC Puanı
0
İşteyken küçük kaçamaklar yapıp Sanalika oynuyorum :D Patron fark etmesin diye çok uğraşıyorum ama çok eğlenceli bir oyun

Konular
0
MFC Puanı
0
Ben dondurma makinası almıştım oyuna girince 100 kişiyle konuştuğum oldu şaka gibi kimseye yetişemedim :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Valla kardeşim masal karakterlerinde çok eğlenceli şeyler çıkabiliyor pamuk prenses alıyor arkadaşım bizde 7 cüce kostümü alıyoruz dolaşıyoruz masalı baştan oynuyoruz çok eğlenceli

Konular
0
MFC Puanı
0
Babam bile bu oyuna başladı arkadaşlar kadın benden daha çok oynuyor Cafe kurdu :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Sanalikanın hediyeleri ve süprizleride çok yani babalar günü yaklaştı babalar günü sliderıda var ben bir web geliştiricisi olarakda sitelerini beğeniyorum slid resimleri on numara oyun grafikleride dondurma makinesi grafiklerine dikkat edince hani şekillendirme olsun detaylar olsun benim diyen grafikçiyi uğraştırır ya aslında sanalikanın olayıda bu grafiklerinin ve kampanyalarının çok güzel ve sağlam olması.

Konular
0
MFC Puanı
0
Dediğin gibi yaptım şimdi cafe kartı aldım 100 kişi hakkım varmış sanırsam online onlarıdan davet ettim 87 kişi geldi cafede balık istifi oturuyoruz şu an :D ama çok eğlenceli herkes denesin bunu bir kere

Konular
0
MFC Puanı
0
Tanıdıklarla daha bi zevkli sanki gelin size bi kahve ısmarlayayım :D

Konular
0
MFC Puanı
0
15000 sanille oyuna başlamak çok iyi olur. Yeni başlayacaksanız öyle yapın bence

pintalon

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Sohbet etmesi çok zevkli deneyin bayılacaksınız

Konular
0
MFC Puanı
0
Kardeşim yeni başlayacaksan özellikle 15.000 sanil kampanyasını öneriyorum hem çok ucuz hemde oyuna alışırsın

Konular
0
MFC Puanı
0
Yakında belediye başkanlığına adaylığımı koyacam bana aday vermeyen forumdan gitsin lütfen :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Altın kart veya Elmas almalı mıyım ne düşünüyorsunuz iyi oluyor mu arkadaşlar?