Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Google Pixel 4 ile ilgili ilk bilgiler geldi!

-Ruhefza-

Parçaladım peş peşe, söylediğin sözcükleri.
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    4 Mar 2019
  • Mesajlar
    5,853
  • MFC Puanı
    249
  • MFC Seviyesi

GYKZ5Y.jpgSlashLeaks adlı web sitesi Google Pixel 4 ile ilgili bir patenti sızdırdı. Buna göre Google, Samsung Galaxy S10 serisine benzer tasarımda bir Pixel telefon çıkaracak.

Google Pixel 4 kamera deliği ile gelecek
Çıkması beklenen telefonları önceden sızdırması ile bilinen SlashLeaks, Google Pixel 4 ile ilgili bir patent görseli paylaştı. Kaynakların kimi bu görselin doğruluğunu onaylarken, kimi kaynaklar ise görselin sahte olduğunu iddia etti.

Doğruluğu tartışılacak olmakla birlikte patent görselleri Google’ın, Samsung Galaxy S10 serisine benzer bir telefon çıkaracağını gösteriyor. Buna göre Google Pixel 4 üzerinde kamera deliği bulunduracak. Bu delik içerisinde ise iki adet ön kamera olacak. Yine patent görsellerine göre telefon ahizesi, telefonun en üst kısmına konumlandırılacak.

1FUIBB.jpegAncak patentte geçen telefonun Google Pixel 4 değil, Pixel 4 XL olabileceği de belirtiliyor. Bu iddiaya göre Pixel 4, tek ön kamera ile gelecek. Pixel 4 XL ise fotoğraftan göründüğü üzere iki ön kameraya sahip olacak. Cihazın bu özellikleri ile de Samsung’a benzeyeceğini söylemek mümkün.

Telefonun bu tasarımla çıkıp çıkmayacağı henüz resmi kaynaklar tarafından doğrulanmazken, Pixel 3a’nın piyasaya yeni sürülmüş olması Pixel 4’ün çıkış süresini biraz geciktirebilir.

Bilindiği üzere Google, geçtiğimiz günlerde I/O 2019 etkinliği yapmış, bu etkinlikte yeni cihazı Pixel 3a’yı tanıtmıştı. Pixel 3a Snapdragon 660 işlemciden güç alırken, gelişmiş kamera özellikleri ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştı.

Alıntı​
 
Üst Alt