• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Grup Mikser

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
hayaller paris geçekler kasımpasa :f38: bari çalan hüsnü olsun:D

wqwqw :D
Sorma valla hiç gitmek istemiyorum zaten çok sıkılıyorum düğünlerden.
Saçlarımı yola yola yapcaklar en nefret ettiğim şeydir birinin saçlarıma dokunması.
Şeytan diyor randevuyu kaçır .p saçınıda evde tepeden bağla deli gbi git düğüne :D :D
Ama işte çok yakınımız mecbur akıllı gidecem :p

Konular
14
MFC Puanı
170

wqwqw :D
Sorma valla hiç gitmek istemiyorum zaten çok sıkılıyorum düğünlerden.
Saçlarımı yola yola yapcaklar en nefret ettiğim şeydir birinin saçlarıma dokunması.
Şeytan diyor randevuyu kaçır .p saçınıda evde tepeden bağla deli gbi git düğüne :D :D
Ama işte çok yakınımız mecbur akıllı gidecem :p

hmm saclarını kes :D kurtul bence:D haha kadınlr sever saç bas bakım sen sevmiyorsun ilgincsin buurdan belli

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
hmm saclarını kes :D kurtul bence:D haha kadınlr sever saç bas bakım sen sevmiyorsun ilgincsin buurdan belli
Aslında kstircemde smdi çok kalabalık olcak kuaför kestirip yaptırsam söverler bana :D
Oyüzden sadece yaptırcam. Ya doğal hali daha güzel bakım elbette varda ,

uzun sacin bakimi kadar zor varmi ya, insanda sevme istefi birakmiyor ki :D

dediğin gibi saçlar uzun olunca zor oluyor :)
İstek felan kalmıyor bide yazın sıcakta en kısa zamanda kestircem ama zaten çabuk uzuyor.
En son yazın kestirdim yine belimde yine belimde :D

Cinsim ben mesela alışveriş yapmayıda hiç sevmem bişey begendimmi gider alırım saatlerce hayatta dolaşmam :D

Konular
14
MFC Puanı
170

Aslında kstircemde smdi çok kalabalık olcak kuaför kestirip yaptırsam söverler bana :D
Oyüzden sadece yaptırcam. Ya doğal hali daha güzel bakım elbette varda ,

dediğin gibi saçlar uzun olunca zor oluyor :)
İstek felan kalmıyor bide yazın sıcakta en kısa zamanda kestircem ama zaten çabuk uzuyor.
En son yazın kestirdim yine belimde yine belimde :D

Cinsim ben mesela alışveriş yapmayıda hiç sevmem bişey begendimmi gider alırım saatlerce hayatta dolaşmam :D

ayıpsın derdine bak :D gel ben keserim zevkle haha bende teneke makası falan var işyerinde elimemi yapıscak olmadı 3 no makine olmadı kazırıtsın :D oda bitarz biri düğün var dese 5 dk dahazırlanırsın :D bence bunu bi dusun :f38:

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
ayıpsın derdine bak :D gel ben keserim zevkle haha bende teneke makası falan var işyerinde elimemi yapıscak olmadı 3 no makine olmadı kazırıtsın :D oda bitarz biri düğün var dese 5 dk dahazırlanırsın :D bence bunu bi dusun :f38:

Ay ne güzel olur valla hem ince telli saçlarım daha gür uzar düşünem bunu ben bir :p
Haber veririm :s4:

Henna

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
90
canin Bia ayniyiz desebe bende alisveris sevmem gidip alicam saatlerce gezemem.. boguluyorun direk:D

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
tovbe est :f38: tamam haberini bekliyorum gur cıksın amac dimi ya
Tamma meklemede kal :p

canin Bia ayniyiz desebe bende alisveris sevmem gidip alicam saatlerce gezemem.. boguluyorun direk:D

gaybolan ikizinim senın zaten aşkısı :D
Bende vallahi

10 sefer falan okuyunca anladım :D

Herkes uzun saçı olsun ister buda beğenmiyor,bayanlara kısa saç gitmiyor zaten :p Bia;

Bana çok yakışıyor bikere :s20: ben onu bide maşalıyom kıvrık kıvrık çok şeker bişey oluyor saçlarım :p
Bende uzun saç seviyorumda bakımı zor. Çok uğrastırıyor.

zamanla alisirsin ben direk duz yazarim :D sen Bia ya sor bakalim o sana nasil yazdigimi ozdtlesin dehsetul vahset :D

Alışırsın zamanla Patron
bazen onun yazılarını
ftqgywhışviepreçğwöeopt böyle görüyorum ama nasıl oluyorsa ne yazdıgını anlıyorum ilginç bir şekilde :D
Bende şaşırıyorum.