• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hamadah'ın Serveti Bitiyormuş :( alamadım hala ya

Konular
16
MFC Puanı
0
Arladaşlar Joy Game in turkcell e yaptığı kampanyayı bilmeyen yok değil mi ? Var mı var mı ? Varsa onun için son kez yazayım dedim bende zaten Şindi bir çok insan bilir ki Wt yani wolf team de karakterler de çok önemlidir bir çok özellik katarlar karakterlere. Yeni gelen paketle Hamadah karakteri 7 günlük kullanımı epey uygun duruma gelmiş. Joygame nasıl oldu da insaf etti böyle şeyler yapıyor arkadaş şaştık doğrusu.

Platinyum kutu, hamadah, para seçin beğenin alın istediğinizi bu kampanyanın son günlerini kaçırmayın

Konular
0
MFC Puanı
0
Yiğit demir ile ilgili bilgisi olanlar varmı bana bir bilgi versinler ha Agalar bu WolfTeam'de Yiğit Demir isimli karakteri kullanan var mı ? Açıklamasında diyor ki hem uzun menzilli hem kısa menzilli silahları kullanıyormuş bir de üstüne yakın dövüş ustasıymış yani bunların hepsi böyle bir karakterde birikiyorsa nasıl oluyor açıklayabilecek olan varmı ?

Konular
0
MFC Puanı
0
Wolf team platinyum kutulardan kullanan varmı acaba ? ben 3 tane kutu almıştım en üst seviye bir zırh ile silah gelmişti 3. olarakta fazladan exp gelmişti tabi şans işi

Konular
0
MFC Puanı
0
Yani kampanya bilgileri için mantıklı fikri olanlar varmı ? Nereye mesaj göndericez nasıl yapıcaz nasıl olacak vb vb

Konular
0
MFC Puanı
0
Agalar geçen gün arkadaşlarla lahmacun yiyorduk sora birden konu nereden nereye geldiyse wolf teamda ki en iyi karakter hangisine geldi ? Sizce hangisi bunla ilgili fikri olan varmı.

Konular
0
MFC Puanı
0
Agalar ben bu kampanyayı aldım ben yeaaa çok acayip mutlu oldum on numara kutu valla

Konular
0
MFC Puanı
0
Wolfteamda terörü durdurmak için Komutan yiğitin ardından ilerliyoruz. Sizde altın veya platinum kutu alıp aksiyona katılabilirsiniz.

Konular
0
MFC Puanı
0
Oyun çok eğlenceli ve geniş bir hale geliyor hacılar hepsini geçtim joygame filan iyi atak yaptı oyuncuları için şaka maka.. beklemediğim hamleler bunlar

Konular
0
MFC Puanı
0
Yapraklar gibi dökülüyor vallahi bu oyunda düşmanlar Wolfteam tam aksiyon oyunu birde Gamesultan ile hazırladığı yaz kampanyası mükemmel oldu.

Konular
0
MFC Puanı
0
Agalar bu WolfTeam'de Yiğit Demir isimli karakteri kullanan var mı ? Açıklamasında diyor ki hem uzun menzilli hem kısa menzilli silahları kullanıyormuş bir de üstüne yakın dövüş ustasıymış yani bunların hepsi böyle bir karakterde birikiyorsa nasıl oluyor açıklayabilecek olan varmı ?

Konular
0
MFC Puanı
0
7 adet platinum kutu almak için sizde fırsatı kaçırmayın hacı. 30.000 JP ye denk geliyor bu kadar kutu ama inanılmaz olmuş kampanya değil mi ?

Konular
0
MFC Puanı
0
şans kutusundan neler düşüyor kardeşim onları yazsana bi ya

Konular
0
MFC Puanı
0
beyler beyler buyrun bu kyağımı unutmayın size bir kampanya daha sunayim 7adet platinium kutu kampanyası yapmış

Konular
0
MFC Puanı
0
"Bu kurtların efendisi denilen adamın çok güzel özellikleri var. Wolfteam de mavi takımda yer alan Yiğit demir için ""kurtların efendisi"" diyorlar ? Gerçekten de oyun içinde bu kadar güçlü bir karakter mi ? "

Konular
0
MFC Puanı
0
Gamesultan da girmiş satış olaylarına orayıda iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. gamesultanın işin işine girmesi çok iyi olmuş online alışverişte güvenilir bir firma.