• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hamadah'ın Serveti Bitiyormuş :( alamadım hala ya

pintalon

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Yaa işte şans banada güldü joygamein şans kutusu + 2000 jp lik kampoanyasını aldım gayet güzel ve el verişli şans kutusunu kullanınca marien arnault geldi ve artı 2000 jp daha var onu kurt parasına çevirebilirsem çok iyi olacak.

Konular
0
MFC Puanı
0
Gamesultan üstünden aldım çok acayip kutular denk geldi vallahi süper şeyler olmuş nihohoh çok sevindim ben ama joygamden alınca bu kadar güzel kutular denk gelmedi

Konular
0
MFC Puanı
0
Yemin ediyorum şu oyunun en seksi karakteri bu kız ya. Bugün ne giysemde çıkan kızlardan bile güzel çizmişler. Sırf kızı görmek için oyun oynuyorum vallahi billahi.

Konular
0
MFC Puanı
0
Kampanyalarda kredi kartına gerek yok.Adı üstünde turkcell mobil ödeme kampanyası turkcell hattın ve konturün olsun yeterli.

Konular
0
MFC Puanı
0
HKE 417 GL silahını kullanan varmı arkadaşlar ? Wolfteam da ateş ve delme oranı en yüksek olan silah olarak kayıtlara geçmiştir bilginiz olsun

Konular
0
MFC Puanı
0
"Latin amerikada ki uyuşturucu savaşına son vermek Siz kurtların elinde. Bakın haberi okuyun ve savaşa katılın. Latin Amerika'nın en büyük uyuşturucu üretici ülkesi olan Kolombiya, uyuşturucu kartelleri ve isyancıları bastırmak için 4 ay süren ""Beyaz Kurşun"" operasyonunu başlatmıştı. İsyankarlar ve uyuşturucu kartelleri WolfTeam Klan'larını bu görev için tuttular ve 2021 yılında zafere ulaştılar. Bu duruma karşın Kolombiya hükümeti Klan'lardan birisini karşı mücadele için kiraladı. 17 Ekim 2021 tarihinde Bogota tren istasyonunda büyük bir uyuşturucu partisi yakalandı ve bu uyuşturucu parasının kartellerin isyancıları desteklemek için kullanacağı ortaya çıktı. Uyuşturucu karteli treni yeniden ele geçirdi ve treni başka bir yöne göndermeye çalışıyor. Kolombiya hükümeti'nin kuvvetleri trenin koruması ile görevliydiler ama WolfTeam Klan'ları tarafından yok edildiler. Bir karşı hamle olarak hükümet Klan'lardan birisini bu işe el koymak adına tekrar kiraladı."

Konular
0
MFC Puanı
0
hamadah %30 daha fazla veriyor birde default karakterlere göre daha güçlü

Konular
0
MFC Puanı
0
"joygame 30000jp de yanında hediye JP30 yazın 5685e gönderin

Konular
0
MFC Puanı
0
Vallahi hep istiyorum ki platinyum kutularından duane eddy çıkar mı. Duane Eddy oynayan varsa bu karakterle ilgili spoiler verebilir mi ? Acaba bu Turkcell ve Joygame'in düzenlediği kampanyalar ile gelen platinyum kutulardan bu karakterler çıkıyor mu yoksa neler çıkıyor ?

Konular
0
MFC Puanı
0
benim gibi yap, babanın hattını kullan gerçi seninki benim peder gibi ücret keser mi bilemem adam ticarete döktü aldığım item başına 50 kuruş alıyo

pintalon

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Hayde gelin beyle gelin wolf de kapışalım yalnız ağlamak yok :D rütben az hilesin demekte yok sizde işinize yarar bir şey alın sizde benim gibi iyi oynayın sonra hile kalmaz :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Beyler şimdi joyparamı almak mantıklı yoksa kampanyalardan almakmı bir fikir verirseniz sevinirim.

Konular
0
MFC Puanı
0
Eve düşen yıldırım gibi düşüyor hamadah sahalara yorucu bir karakter arkadaş karşıdaki adamlara işkence oluyor resmen

Konular
0
MFC Puanı
0
Kutuda benim şansım yok galiba ama hamadah cok deli bişey wolfteam daha zevkli oldu lağn size kutudan en iyi ne cıktı?