• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hasretim

Konular
9
MFC Puanı
130
gecenin sessizliğinin şerefineee şişenin dibi görünyor

Konular
9
MFC Puanı
130
Denize Yazılmış Şiir Gibiydi Seni Sevmek Dalgasında Boğulduğum...

Konular
9
MFC Puanı
130
Sense Uzak Çok Uzakta... Bir Deniz Gibi Çok Uzakta... ... Duydum Çok Sonradan Adın Önemli Değildi... Acın AynıTadı Veriyor Zaten...

Konular
9
MFC Puanı
130
Sordukları zaman, bana ne iş yaptığımı, evli olup olmadığımı, kocamın ne iş yaptığını, ana babamın ne olduklarını sordukları zaman, ne gibi koşullarda yaşadığımı, yanıtlarımı nasıl memnunlukla onayladıklarını yüzlerinden okuyorum. ve hepsine haykırmak istiyorum. Onayladığınız yanıtlar yalnız bir yüzey, benim gerçeğimle bağdaşmayan bir yüzey...Ama insanın gerçek yeteneğini, tüm yaşamını, kanını aklını, varoluşunu verdiği iç dünyasının olgularının sizler için hiç bir değeri yok ki...Sizin düzeninizle, akıl anlayışınızla, namus anlayışınızla, başarı anlayışınızla hiç bağdaşan yönüm yok. Aranızda dolaşmak için giyiniyorum. Hemde iyi giyiniyorum.İyi giyinene iyi değer verdiğiniz için...

Konular
9
MFC Puanı
130
Gel seninle bir daha ağlayalım.

Yaşanmışlara,

Yaşanmamışlara,

Bir de hiç yaşanamayacaklara!

Konular
9
MFC Puanı
130
Kilo vermişim üzüntüden ölmek üzereyim :)

Konular
2
MFC Puanı
0
Biri verir biri alır biri güler biri ağlar hayat bu ağaçlar kuşlar çiçekler filan.d

Konular
9
MFC Puanı
130
Hiç aklımızda yokken yasak geldi diye dolaptaki birayı actık, kardeş kardeş paylaşıyoruz :)

Konular
9
MFC Puanı
130
zorla kilo verenlerden değil zorla alanlardanım da o yüzden üzüldüm :)

Konular
9
MFC Puanı
130
50'dim 48 olmuşumm Allah'tan yaz geldi rüzgar filan yok :)