• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hasretim

Konular
2
MFC Puanı
0
haha evet çokta kısasın çokta kilolusun üzüldüm sana :)

Konular
9
MFC Puanı
130
Sevdanı anlatırsın, küçümserler.. Hüznünü anlatırsın, güler geçerler.. Sevincini paylaşmak istersin, yürür geçerler.. Yalnızlığını kırmak istersin, kullanırlar.. Her kelimenin, her dokunuşun, her öpücüğün, her damla gözyaşının bir bedeli olmalıdır onlar için.. Hiç bir şey karşılıksız olamaz sanki.. Oysa, karşılıksız dinleyen kıymetlidir gerçek yüreklerde. Karşılıksız anlatan özeldir.

Daha anlatacaklarım var desem, beni karşılıksız dinler misin?

Konular
9
MFC Puanı
130
Çok güzel ve eğlenceli bir gündü.Mutluyum huzurluyum daha ne isteyeyim dimi ama. :)

Konular
9
MFC Puanı
130
senin olmayan birini kıskanmak o kadar berbat ki :( ne karışabiliyorsun ne kızabiliyorsun
... öyle işte ...

Konular
9
MFC Puanı
130
hahaha ben ölürsem facem ne olacak diyen bir kardeşim var gerizekalı bu kız yaa :)
Bu arada çok yorgunum herkese keyifli paylaşımlar.

Konular
9
MFC Puanı
130
Amerika’nın en ünlü hastanelerinden birinin yoğun bakım odasında her hafta (perşembe günleri) bir kişi ölüyordu.Odada 3 hasta yatağı vardı.Fakat hep ayni yatakta-kiler ölüyordu ve hep aynı gün… 6 hafta geçti, 6 hasta öldü. Doktorlar odaya gizli kamera taktırdı.
Sonuç çok trajikti:
her perşembe temizliğe gelen yaslı kadın süpürmek için hep ayni yataktaki hastanın fişini çekiyor kendi süpürgesinin fişini takıyordu.)))

Konular
9
MFC Puanı
130
Vakit gelmedi mi hala?
Nurettinrençber-vakti geldi :)

Konular
9
MFC Puanı
130
Başında bir duman içinde ateş
Şu dağın yanışı bana benziyor.

Konular
2
MFC Puanı
0
Üç harf yanyana kaç şekilde gelir bilir misin? Aşk dersin.. Sen dersin.. Ben dersin.. Sen, ben biter; biz dersin. Gün gelir git dersin.. Peki dur kelimesinden haberdar değil misin? Dur demeyi bilmez misin? Git demek kolay, dur diyebilecek kadar yürekli misin?

Konular
9
MFC Puanı
130
Kimseye eyvallahım olmadı bu zamana kadar yanımda olmayı hak eden insana ne dur derim ne de kal.
Anlatabildim mi ?

Konular
2
MFC Puanı
0
Dilde olmasada genelde gönülde kalır herşey.. Sen eyvallah dersinn o ey yar.. anlatabildim mi?

Konular
9
MFC Puanı
130
Farzet ki bir kuşum...

Fakat neyi değiştirir açık olması,
Bir kapının...

Göğüs 'kafesinde' tutsak isen eğer?

diyor şair ahh ahh!

Konular
9
MFC Puanı
130
Hobileriniz = Karanlıkta oturmak,sigara içmek,sinir krizlerine girmek..
Fantezileriniz = Yere düşme ve akabinde kalkamayarak geride kalma,Hayattan yenilen tokatların sızısı yüzünden bir tek atıp ağlamak..