• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İçinizden Geçenler

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150

Realizing all you ever wanted was right there in front of you..

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
Yoğun geçişler yaşıyoruz şu aralar =)

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
kırgınım..

yatağıma yatıp uyumak istiyorum.. ama sabah güzel bi enerjiyle kalkmayacağımı bilmek yatma motivasyonumu düşürüyor...

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
Bi telefonun sarji %2 den ne zaman %20 ye ulasir ? Kac dakika da acaba..

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
ben gittiğimde ne olacak kestiremiyorum... sadece bildiğim bişey var..
çok heyecanlı??

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Bazı insanlar Acayip saçma bişey yapsalar da kendilerinden çok emin şekilde yapıyorlar. onu çok normalmiş gibi, sıradan bir durum gibi algı oluşturmak için rahat davranışlarıyla, mimikleriyle kendileri için çok olağan bi durummuş gibi göstermeye çalışırlar ya.. işte ben bayılıyorum o insanlara.. hep onlarla zaman geçirmek istiyorum:)

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Ne yaşıyorsanız artık birlikte :)

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Bu balık burcunu yorumlayan tüm astroloji uzmanlarına uyuz olmaya başladım artık?
Geçen gün “durumlar hiç iyi değil” diye yazmış.. böyle yorum mu olur ya.. yapacağınız yoruma ......
Bu aralar yeni birileriyle tanışmayın size iyi gelmeyecek demiş biri.. başka biri aman dikkat edin yeni bi şeye( iş, para, aşk) sakın başlamayın demiş..
Sizin yüzünüzden kimseyle tanışamıyorum.. evden çıkamayacak çıktığımda da başıma bişeymi gelecek diye korkan biri halind getirdiniz beni :( siz nasıl insanlarsınız ya? Amacınız ne?
Böyle hayat mı geçer.. yazıklar olsun hepinize diyorum başka bişi demiyorum ?