• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İçinizden Geçenler

Konular
3
MFC Puanı
60
İnanamıyorum 2018 yılında aktif bir forum sitesi buldum. Hem de ilk üyelerindenmişim. :D Çok sevindim; o kadar özledim ki forum kültürünü! ❤

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Havanın soğuk olduğu, çayın lezzetli olduğu zamanlar gelsin artık:sigara

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
@Sezen şu kahvaltı ne zaman hazır olacak çabuk ol biraz:D Ne kadar yavaşsın ne kadar yavaşsın :D

dienar

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
tezcanlı olsaydım keşke, isteklerime daha çabuk ulaşırdım.
sabredince her şey daha yavaş akıyor sanki.

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Allah'ım yerleşmek ne zormuş. Yeni evde bir gün bile kalamadan yeni ev bulmam gerekecek:sigara

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Saat 09.57 :D Son dakikalarda yetiştim :D
Forum sakin. Biz daltonlar tatil verdik. Bir sene boyunca görevimizi layikiyle yapınca bir tatili hakettik. :D

Görende devleti yönelttiler sanır:D bensiz yaptıgınız tatilde deniz anaları sırtınızı yapışsın emi:f22: Sakil i merak ediyorum valla nerde bu kız

dienar

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
sabah sabah tüm forum görevlerimizi de yerine getirdiğimize göre artık başka işlere dönebiliriz.

dienar

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
adam beni forumuna çağırıyor, her şey düzeldi diyor, gel bak ilk sırada çıkıyoruz diyor. foruma gidiyorum, online üye sayısına bakıyorum: 3. şaka gibi, sadece 3.: )))))))))))