Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İzmir Evden Eve Nakliyat

egetur

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    20 Eyl 2011
  • Mesajlar
    18
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

İzmir’de evden eve nakliyat şirketleri diğer illerimizdeki gibi her geçen gün artmaktadır. Bu durum hem taşınacak insanlar için, hem de evden eve nakliyat firmaları için iyi bir durum teşkil etmemektedir.

Öncelikle evden eve nakliyat firmaları için değerlendirsek; firma sayısının artması rekabeti de artıracağından evden eve taşımacılık fiyatları düşecek ve belki de bu durumdan zarar görecek firmalar olacaktır.

Müşteri açısından bakacak olursak; olumlu tarafı rekabetin artmasından dolayı daha uygun maliyetlere ev taşıma gerçekleştirebilecekleri için olumlu durum teşkil etsede. Yeni kurulan bir firma ile taşımaları durumunda yeni firmanın eksikleri olabileceğinden eşyalar zarar görebilir ve taşıma sonucu hüsran yaşanabilir.

Ayrıca müşteriler için eski kurumsa firmaları ayırt etmekte zor olacaktır. Çünkü tüm firmalar web sitelerinde kendileri kurumsal ve köklü bir geçmişe sahip olduklarını dile getirmekteler. Ayrıca google üzerinden evden eve nakliyat İzmir diye arama yapınca bu firmalardan biri ile karşılaşmamanız kaçınılmazdır.

Son olarak sizlere bir firmayı tavsiye edeceğiz. Egetur Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti. İzmir ve İzmir merkezli hizmet veren ender kurumsal firmalardan biri. www.egeturtasimacilik.com

İyi Taşınmalar…
 
Üst Alt