Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Javachat - Javasız sohbet, mobil chat sitesi

Sauron

Webmaster Ekibi
Webmaster Ekibi
Konum
Mardin
  • Üyelik Tarihi
    8 Ocak 2015
  • Mesajlar
    10
  • MFC Puanı
    80
  • MFC Seviyesi

Site Adı: javachat.net
Site Adresi: https://www.javachat.net
Açıldığı Tarih: 1999
Siteniz Hakkında Açıklama:
javachat.net, 1999 yılında yurtdışında yabancı dil özelliği ile uzun süre hizmet verdikten sonra an itibari ile türkçe sohbet alanında giriş yapılabilecek alt yapıya geçiş yapmıştır. Ücretsiz bir şekilde tüm chat sistemini kullanabileceğiniz java chat sitesinde hiç bir eklenti veya ek kurulum gerektirmeden arkadaşlık ortamına bağlantı sağlayabilirsiniz. Yeni sohbet arkadaşlıkları, sıcak muhabbet ortamında tanışabileceğiniz samimi dostluklar için en doğru seçenek sizler için sürekli aktif olacaktır.

İsteyen herkesin ücretsiz olarak girebileceği, sadece kullanıcı adı seçerek giriş yapabileceği ve mutlu olacağı bu sitede, günlük binlerce insanın giriş yaptığını ve daima sohbet amacıyla bulunduğunu da bilmeniz gerekir. En keyifli anılarınızın değerli olmasını, daha farklı seçenekleri de sıklıkla yakalayabileceğiniz bir site olması sayesinde, sizler için verilen en güzel değerler ve her zaman elde ettiğiniz mutlulukların güzelleşmesiyle sonuca ulaşabilirsiniz. Mobil chat sistemi aracılığı ile bütün akıllı cihazlarınız üzerinden rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.
 
Üst Alt