Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Joe Belfiore telefonlar için Windows 10 hakkında bilgiler paylaştı

ByOnur58

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    7 Ocak 2015
  • Mesajlar
    2,113
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

Telefonlar için Windows 10’un bugün Türkiye saatine göre 19.00’da yayınlanacağı sızıntısının NokiaPowerUser tarafından yayınlanması ile başlayan tartışmalar sürerken Joe Belfiore nihayet tartışmalara cevap verdi.

Windows departmanı başkan yardımcısı olan Joe Belfiore; 512MB RAM’e sahip cihazların, özellikle de Nokia Lumia 520’nin Windows 10’e çalıştırması için çalıştıklarını, bu cihazlarda Windows 10’un kullanılması için hırslı olduklarını belirtirken bazı özelliklerin değişken olabileceğini ekledi.

Telefonlar için Windows 10 önizlemesinin, telefonlara göre değişken sürede yayınlanabileceğini belirten Joe Belfiore; tartışma konusu alt segment cihazların daha geç alabileceğini ekledi.

Ne zaman yayınlanacağı konusunda ise; Terry Myerson’un 21 Ocak’da düzenlenen etkinlikte Şubat ayında yayınlanacağını belirttiğini hatırlatan Belfiore; genel kullanıcı için sunulmadan önce kendi içlerindeki test sürecini tamamlamaları gerektiğini paylaştı.
 
Üst Alt