• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Joe.

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
Kendisine ait bir sözlük konusu bulamadım kimse akıl edip ya açmamış veya nick değişmiş bilemiyorum gerçi hep nickim Joe. demişti bana:)Kendisi en noktalı olanından ve en gıcıklarından ;) vur deyince öldürenlerden malum bil bakalım severler iyi bilirler arkadaş bize kök söktürüyor sır verip ser vermiyor:f42: hala ve hala onu hatırlayamadıysam da şu forumda çekinmeden takınabileceğin bir kişiliktir kendisi

Güzel yorumların için teşekkür ederim :) Kesinlikle sende , takılabileceğim nadir kişilerdensin. Şakanın ne demek olduğunu ayırt edebiliyorsun :)

Bu arada konum vardı hep ; Kolibandı açmıştı :) O kadar da güzel yorumlar geldi hiç görmedin mi ? 60 Yorum ve 8.000 İzlenme ?? Üzüldüm şuan :D

Şahsına Münhasır

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Güzel yorumların için teşekkür ederim :) Kesinlikle sende , takılabileceğim nadir kişilerdensin. Şakanın ne demek olduğunu ayırt edebiliyorsun :)

Bu arada konum vardı hep ; Kolibandı açmıştı :) O kadar da güzel yorumlar geldi hiç görmedin mi ? 60 Yorum ve 8.000 İzlenme ?? Üzüldüm şuan :D

Şahsına Münhasır

Bulamadım ama ben ya :f3:sende iki konuyu birleştiriver gitsin
Arama motorunda bile çıkmadı