• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Joe.

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Benim için kalbim ve beynimde dost olarak farklı bir yere sahipsin. Öyle her şeye alınmıyorsun. Bizim bu atısmalarımız aslında bu arkadaşlığı ortaya çıkardı. Hani insan bilir ya ona ne dersen de alınmaz seni anlar sana önem verir ışte sen benim için öylesin. Bir süre aramasam da kırılmazsın, darılmazsın, sevgini eksiltmessin sanki daha dün konuşmuşuz gibi konuşursun. Adam gibi adamsın. Benim yaşamımı renklendiren nadide bir arkadaşımsın. Bakma sana takıldığıma o sana verdiğim değerden.
Farklısın hep farklı ol zaten normal olmak sana yaķısmaz üzerinde emanet gibi durur. :)

Bir Dost...

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Duruşunu ve saygısını hiç bozmayanlardan.
Eğlenceli ve güler yüzlüdür. bi o kadarda çalışkan. tam bir zayn malik hayranıdır kendileri.
neyse uzatmayayım daha fazla
iyi ki tekrar aramızdasın :smile: kaybolma bir daha
yine yazarım.

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
Benim için kalbim ve beynimde dost olarak farklı bir yere sahipsin. Öyle her şeye alınmıyorsun. Bizim bu atısmalarımız aslında bu arkadaşlığı ortaya çıkardı. Hani insan bilir ya ona ne dersen de alınmaz seni anlar sana önem verir ışte sen benim için öylesin. Bir süre aramasam da kırılmazsın, darılmazsın, sevgini eksiltmessin sanki daha dün konuşmuşuz gibi konuşursun. Adam gibi adamsın. Benim yaşamımı renklendiren nadide bir arkadaşımsın. Bakma sana takıldığıma o sana verdiğim değerden.
Farklısın hep farklı ol zaten normal olmak sana yaķısmaz üzerinde emanet gibi durur. :)

Bir Dost...

Vaov diyorum şapka çıkarıyorum. :D

Çok teşekkür ederim , sende benim için öylesin. Ve sana tamamen katılıyorum , kesinlikle alınmaca gücenmece yok aramızda. Her zaman başta neysek , sonunda da öyle kalacağız.

Bende bu kız uyudu mu felan diyordum Alaska . Bak neler yazmış gör gör :D Yaa birde kıza sataşıyorsunuz. Diyorum o candır birtanedir diye. Yok beni seviyor felan... Olmuyor..

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
Duruşunu ve saygısını hiç bozmayanlardan.
Eğlenceli ve güler yüzlüdür. bi o kadarda çalışkan. tam bir zayn malik hayranıdır kendileri.
neyse uzatmayayım daha fazla
iyi ki tekrar aramızdasın :smile: kaybolma bir daha
yine yazarım.

Çok çok teşekkür ederim. Bu forumda sevdiğim insanlar arasında yer alıyorsun. Başlardan beri çok güzel sohbetlerimiz oldu bir aralar ara versekte :) Umarım sende buralardan ayrılmazsın. Merak etme ben buralardayım :)

Ya birşey dicem ben çok şımardım şuan :s5: Çok efsaneymişim ben ya Hifa

:u21::u21::u21:

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Bende yazdım bı kere :f3:

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Çok çok teşekkür ederim. Bu forumda sevdiğim insanlar arasında yer alıyorsun. Başlardan beri çok güzel sohbetlerimiz oldu bir aralar ara versekte :) Umarım sende buralardan ayrılmazsın. Merak etme ben buralardayım :)

Ya birşey dicem ben çok şımardım şuan :s5: Çok efsaneymişim ben ya Hifa

:u21::u21::u21:

Bellı :s95:

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Vaov diyorum şapka çıkarıyorum. :D

Çok teşekkür ederim , sende benim için öylesin. Ve sana tamamen katılıyorum , kesinlikle alınmaca gücenmece yok aramızda. Her zaman başta neysek , sonunda da öyle kalacağız.

Bende bu kız uyudu mu felan diyordum Alaska . Bak neler yazmış gör gör :D Yaa birde kıza sataşıyorsunuz. Diyorum o candır birtanedir diye. Yok beni seviyor felan... Olmuyor..

O kadar affettir dedin al :)
Daha ne yapmak dimi Alaska mmmmm