• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Joe.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Samimi, candan... son ayrılışında istemediğimiz bir tutum içine girerek veda etmesi bizleri çok üzdüydü ama artık yine aramızda ve yönetimde...

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
Samimi, candan... son ayrılışında istemediğimiz bir tutum içine girerek veda etmesi bizleri çok üzdüydü ama artık yine aramızda ve yönetimde...

Ya abi , kaç gündür bu kim diye düşünüyorum. İnsan söyler bi be :D

Merak etme , bundan sonra buralardayım abi :)

Güzel yorumların için çok teşekkür ederim.

mak res

Özel Üye
Konular
157
MFC Puanı
1,470
akın nın çok eskı berı tanıyormu süper ınsanlar bırıdır benım ıçın...

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Cok piss uyuzdur öyle böyle değil. Müteazıdır demek isterdim ama gram mütevazılık yok bazen egosuyla mı konuşuyorum yoksa Erenle mi emin olamıyorum :D Bir de iddayı kaybetti hala getirisini yerine getirmedi uyuz.. Elbet bir gün itiraf edeceksin aşkını.

Saka bir yana..
Dost kavramını en iyi şekilde bilmekte.. Aramızdaki bu eğlencelı dostluk onun aslında ne kadar samimi ne kadar eğlenceli olduğunu gösterdi bana. Atışmalarımızda asla alınmaca gücenmece yok.. Biz bu çizgiyi iyi sağlamışız.
Cidden anlatılmıyor uyuz efendi oturun dengesizliğiyle uğraşın :s43:

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Kendisini şahsen tanıma fırsatım olmasa da egosunu tanıyorum :D Atışmalarımız sırasında beni ciddiye alıp, kırılmamıştır umarım, diye uzun zamandır düşünüyordum. Yeniden dönmesine sevindim.
Zeki ve espiriden anlayan, eğlenceli bir insan benim gözlemlerime göre. Samimi ve içten olmasa bu kadar eğlenip eğlendirebileceğini düşünmüyorum. Eğlenceli vakitler için teşekkürler, hoş geldin.

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
Cok piss uyuzdur öyle böyle değil. Müteazıdır demek isterdim ama gram mütevazılık yok bazen egosuyla mı konuşuyorum yoksa Erenle mi emin olamıyorum :D Bir de iddayı kaybetti hala getirisini yerine getirmedi uyuz.. Elbet bir gün itiraf edeceksin aşkını.

Saka bir yana..
Dost kavramını en iyi şekilde bilmekte.. Aramızdaki bu eğlencelı dostluk onun aslında ne kadar samimi ne kadar eğlenceli olduğunu gösterdi bana. Atışmalarımızda asla alınmaca gücenmece yok.. Biz bu çizgiyi iyi sağlamışız.
Cidden anlatılmıyor uyuz efendi oturun dengesizliğiyle uğraşın :s43:

Ben bunları yeni gördüm ya , önce güzelce giydirip sonra övmüşsün güzel güzel :D

Her şey bir yana sevgili dostum , aramızdaki bu atışmalarımızı seviyorum , kesinlikle ve kesinlikle alınmaca yok :)

Bir de ne iddiası ? Ben hatırlamıyorum öyle birşey :D

Kim dengesiz ya ben mi ? Hiçte bile :s43:

Kendisini şahsen tanıma fırsatım olmasa da egosunu tanıyorum :D Atışmalarımız sırasında beni ciddiye alıp, kırılmamıştır umarım, diye uzun zamandır düşünüyordum. Yeniden dönmesine sevindim.
Zeki ve espiriden anlayan, eğlenceli bir insan benim gözlemlerime göre. Samimi ve içten olmasa bu kadar eğlenip eğlendirebileceğini düşünmüyorum. Eğlenceli vakitler için teşekkürler, hoş geldin.

Alınma , gücenme yok . Olmazda. :) Bu güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim. ( Ego hariç :D ) Kesinlikle , sende eğlenceli bir insansın ve seninle atışmaktan , konuşmaktan inanılmaz keyif alıyorum. O , Bil Bakalım da az sinir etmedin beni ama neyse :D

Mesajları çok geç görmüşüm kusura bakmayın , meşgul adamım :p

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Ben bunları yeni gördüm ya , önce güzelce giydirip sonra övmüşsün güzel güzel :D

Her şey bir yana sevgili dostum , aramızdaki bu atışmalarımızı seviyorum , kesinlikle ve kesinlikle alınmaca yok :)

Bir de ne iddiası ? Ben hatırlamıyorum öyle birşey :D

Kim dengesiz ya ben mi ? Hiçte bile :s43:

Alınma , gücenme yok . Olmazda. :) Bu güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim. ( Ego hariç :D ) Kesinlikle , sende eğlenceli bir insansın ve seninle atışmaktan , konuşmaktan inanılmaz keyif alıyorum. O , Bil Bakalım da az sinir etmedin beni ama neyse :D

Mesajları çok geç görmüşüm kusura bakmayın , meşgul adamım :p

rica ederim ne demek :D hep sen mi sinir edeceksin biraz da ol bakalım :D

çay koyarsan affederim meşgul adam :D :p

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Biri bu çocuğu banlasııııınnnnnnn :D Daha fazla katlanamayabilirim :D