• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kafesi bile olan oyun sanalika

Konular
0
MFC Puanı
0
Vallahi kampanyayı görür görmez aldım kahve makinasıyla dondurma makinasından arkadaş grubum var oyunda onlarda aldı parti veriyoruz 100 kişilik makinalar sayesinde :D

Konular
0
MFC Puanı
0
15000 sanille oyuna başlamak çok iyi olur. Yeni başlayacaksanız öyle yapın bence

pintalon

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Sohbet etmesi çok zevkli deneyin bayılacaksınız

Konular
0
MFC Puanı
0
Kardeşim yeni başlayacaksan özellikle 15.000 sanil kampanyasını öneriyorum hem çok ucuz hemde oyuna alışırsın

Konular
0
MFC Puanı
0
Yakında belediye başkanlığına adaylığımı koyacam bana aday vermeyen forumdan gitsin lütfen :D

Konular
16
MFC Puanı
0
Yaş seviyesi bile yüksek düzeyde böyle olması çok iyi Metin2deki gibi bebelerle karşılaşmıyoruz

Konular
0
MFC Puanı
0
23 Nisan gerçekten gazetelere konu olacak kadar güzeldi arkadaşlar böyle özel etkinlikleri kaçırmamak gerek

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlarımdan biri başka bir hattan almaya kalktı çok para verdi arkadaşlar Tcell kampanyası bu ona kesin dikkat edin çok canınız yanar sonra fatura geldiğinde

Konular
0
MFC Puanı
0
Yahu nekadar çok FPS oyun sevsemde sanalikadan vazgeçemediğimi anladım ya hani bir müddet sonra FPS ler sıkıyor ama sanalika öyle değil sürekli yeni kampanyalar sürekli gelişme sürekli yenilik artık hani oyunu gören geliyormudur nedir anlamış değilim sürekli derim ama sanalikacı olmak ayrıcalık gibi bir şey galiba :D.

Konular
0
MFC Puanı
0
Web tabanlı oyunları seviyorum siz de seviyorsanız bi deneyin

Konular
0
MFC Puanı
0
PC başında yapacak bir şey bulamayınca sanalika oynamaya başlıyorum çok eğlenceli bir oyun hesabınız yoksa hemen almalısınız öyle güzel

Konular
0
MFC Puanı
0
Oyunun grafikleri olması gibi bundan önce başka oyunlarda vardı daha kötü grafikleri vardı arkadaşlar grafikleri önemsemeyin

Konular
0
MFC Puanı
0
Kapak fotoğrafı bitti sanırsam ama yinede bir araştır ilk çıktığında vardı

Konular
0
MFC Puanı
0
Bence denemenizde fayda var yeni girenler bile direk muhabbet ediyor çok eğlenceli vakit geçiriyorum

Konular
0
MFC Puanı
0
Çok iyi muhabbet dönüyor en sevdiğim özelliği de bu