• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kafesi bile olan oyun sanalika

Konular
0
MFC Puanı
0
Şirketin sosyal sorumluluk projeleri yapması önemli bir durum bence Dünya otizm günü hatırlamsı gibi sadece bir oyun değil anlayacağınız

Konular
0
MFC Puanı
0
Beyler 2 tane sanil paketi alıp bir cafe birde Elmas kart aldığınız zaman daha çok müşteri çekiyorsunuz cafede parti veriyorum ben hasılatın haddi hesabı yok :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Vapur kalkacakmış birazdan online olanlar varsa vapurda buluşalım ben bniyorum şimdi

Konular
0
MFC Puanı
0
Sosyal sorumluluğunu unutmuyor bu yüzden kesinlikle oyundan fazlası! Sizi de bekleriz :)

Konular
0
MFC Puanı
0
Babamın sanalika hesabınada aldım dondurma makinasıyla kahve makinası tatil günü adamı bilgisayardan kaldıramıyoruz oynayamıyorum yeminlen :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Bu kadar çok adam oynuyorsa bir bildikleri vardırda oynuyorlardır arkadaşlar 1 milyondan fazla aktif kullanıcı salak değildir yani bir bakın derim

Konular
0
MFC Puanı
0
Elmas kart aldım ve aldığıma deydi kesinlikle çok seviyorum şu oyunu ya

Konular
0
MFC Puanı
0
Yaz tatilinde LoL oynamaktan başka yapacak bişey yoktu bende sanalikaya başladım gayette güzel oldu arkadaşlar zaman geçiyor yani boş boş evde oturmuyorum uyandıktan sonra yani :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Diablo III aldım başında Sanalika kadar oturmadım arkadaşlar size yemin ediyorum o kadar eğlenceli bir oyun

Konular
0
MFC Puanı
0
3 arkadaş aldık kahve, dondurma ve pop corn makinası parti yapıyoruz en az 100 tane insan oluyor çok eğlenceli oluyor arkadaşlar kaçırmayın

Konular
0
MFC Puanı
0
15.000 sanil kampanyası çok iyi sanalika oynayıpta almayanlar hata eder özellikle yeni başlayacaklar

Konular
0
MFC Puanı
0
Ama çok cafe var nasıl müşteri çekicem kendime ona bir şey deyin hele agalar

Konular
0
MFC Puanı
0
Altın kart alıp üstüne birde cafe alın o zaman başından kalkamayacaksınız eminim :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Kampanyadan yararlanmayan kaldı mı ki hala reklamını yapıyorlar hehe çok uygun fiyatlar arkadaşlar.

Konular
0
MFC Puanı
0
"Bende Alice harikalar diyarındaki tavşandan aldım ""beyaz tavşanı takip et"" diyerek dolaşıyorum kimler kimler takılmadı peşime :D Bu kadar iş yapacağımı düşünmüyordum :D"