• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kehanet - Ekipman Garanti Kuponu

draxis

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
0
Yani arkadaşlar bildiğiniz gibi ekipman garanti kuponu diye bir gerçek var Kehanet diyarımızda. Hani edinmek zordu falan filan ama şimdi kampanya ile olay coşmuş anasını satayım. Ekipmanı tanımlatırken özellik yükleniyordu şansla alakalı. Şimdi iyi özelliklerin gelme şansı bu kuponla %10 daha fazla artıyor. Joygame’in yürüttüğü kampanya ile bu ürünü çok ucuza aldık biz. Bi tane turkcell hat ile 6 kere alınıyor. Mecbur kardeşimin hattına sarıcam :D

Konular
0
MFC Puanı
0
aynen biraz araştırma yaptım turkcell mobil ödeme kampanyaları oldukça fazla özel binek diye bir kampanyaları var tam benlik.

Konular
0
MFC Puanı
0
İnsan karakteri oynuyorum ve tek başınba kasılması en kolay ırklardan biri. Yalnız kendime ikinci bir ırk almak istiyorum. Önerisi olan?

Konular
0
MFC Puanı
0
ama dikkat edin sadece tcell de kampanya diğerleri ile alıp konturlerinizden olmayı hacılar

Konular
0
MFC Puanı
0
kredi kartına ihtiyaç yok.Bu turkcell mobil ödeme kampanyası turkcell hattın ve kontürün olsun al alabildiğin kadar

Konular
0
MFC Puanı
0
Kehanete yeni başladım. Şuan 18 lvl'm, nerede daha hızlı kasabilirim karakterimi?

Konular
0
MFC Puanı
0
aynen biraz araştırma yaptım turkcell mobil ödeme kampanyaları oldukça fazla özel binek diye bir kampanyaları var tam benlik.

Konular
0
MFC Puanı
0
kehanet güzel iş yapmıs vsde hersey mübahtır bence cok iyimiş fiyatta uygunmus kullanan arkadaslar varmı acaba szce bosslardamı pvpdemi kullansak?

Konular
0
MFC Puanı
0
kredi kartına ihtiyaç yok.Bu turkcell mobil ödeme kampanyası turkcell hattın ve kontürün olsun al alabildiğin kadar

Konular
0
MFC Puanı
0
Arenadaki savaşları izlemek çok güzelmiş kehanet online da herkesin dlinde!

Konular
0
MFC Puanı
0
Kehanete yeni başladım. Şuan 18 lvl'm, nerede daha hızlı kasabilirim karakterimi?

Konular
0
MFC Puanı
0
aynen kardeşim benimde kredi kartım yok turkcell hattımla direk iksirleri aldım.

Konular
0
MFC Puanı
0
bu arada beyler yeni öğrendim 2defa jp2 alaba hediye kuponu veriyorlarmıiş hani tl bol oanlar alıversinve turkcelli olanlar diye söylüyorum bazıları biraz beleşçi ayrı ayrı tellerden de yapabiliyor. :D

Konular
0
MFC Puanı
0
ama dikkat edin sadece tcell de kampanya diğerleri ile alıp konturlerinizden olmayı hacılar

Konular
0
MFC Puanı
0