• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kehanet - Ekipman Garanti Kuponu

Konular
0
MFC Puanı
0
özel binekler çok kıyak 2 çeşit var. 1. görünmez oluyor 2. çok hızlı gidiyorsun kıyak yani. joygame sitesinden bakabilirsin.

Konular
0
MFC Puanı
0
ama dikkat edin sadece tcell de kampanya diğerleri ile alıp konturlerinizden olmayı hacılar

Konular
0
MFC Puanı
0
Turkcell'in başlattığı 3 kampanya hakkında bilgi almak istiyorum. İsim başlığı olarak biliyorum ama detayları hakkında bana yardımcı olabilicek bir arkadaş mutlaka vardır aramızda dimi? :)

Konular
0
MFC Puanı
0
kehanet güzel iş yapmıs vsde hersey mübahtır bence cok iyimiş fiyatta uygunmus kullanan arkadaslar varmı acaba szce bosslardamı pvpdemi kullansak?

Konular
0
MFC Puanı
0
Verilen hazine kutularını kullandığımızda daha eşya düşüyor mu? Yoksa bunları zindanlarda kullanmak mı daha iyi eşya düşümü sağlar?

Konular
0
MFC Puanı
0
Luluanta karakterim var. Büyücüden sonra tek bir seçenek hakkım var. O da sihirbaz. Ama diğer ırk ve karakterlerde bir ikinci seçenek mutlaka var. Luluanta karakteri içinde böyle bir ikinci seçeneğin geleceğini duydum. Bu konu hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi? Ona göre umutlarıma devam edeyim .p

Konular
0
MFC Puanı
0
Kehanet oynamaya yeni başladım. Irklar hakkında az çok siteden bilgi aldım. Yalnız oynayan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum. Şuan oyunda bi arkadaşım yok ama çevre edindikçe partide arkadaşlarına yardımcı olan rahip mi kasmalıyım yoksa tek başına savaşabilen savaşçı mı daha ideal

Konular
0
MFC Puanı
0
Şimdiye dek oynamadığım oyun kalmadı ama hiçbirinin forumlarından detaylı bilgi alamıyor, devamlı kendim bulmak zorunda kalıyordum. Ama kehanet forumuna tıkla ve bul sistemi oturtulmuş sanki. Takdire şayan..

Konular
0
MFC Puanı
0
arkadaş haklı fakat elinizi hızlı tutun çünkü bu kampanyalar 1 ay sürücekmiş.

Konular
0
MFC Puanı
0
aynen kardeşim benimde kredi kartım yok turkcell hattımla direk iksirleri aldım.

Konular
0
MFC Puanı
0
kampanya sadece türkcellilere özel diğer hatlardan alırsanız olmaz.

Konular
0
MFC Puanı
0
20 lvl 'm ve aldığım görevde edinmem gereken otlar var. Bunları yaratıklardan mı düşürmem gerek yoksa toplayıcılık yeteneğiyle mi ediniliyor?

Konular
0
MFC Puanı
0
yanımda taşıdığım eşya çantasının kapasitesini nasıl büyütebiliyorum?

Konular
0
MFC Puanı
0
Hayat ve Ruh taşlarını Sovera Meydanı haricinde alabileceğim bir yer var mı?

Konular
0
MFC Puanı
0
%50 indirimli pot kampanyalarından resmen pot stoğu yaptım. Bu kampanyanın tekrarı olacak mı, haberi, duyduğu olan varsa söylesin bi zahmet arkadaşlar?