• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kehanet - Ekipman Garanti Kuponu

Konular
0
MFC Puanı
0
aldım hocam almaz mıyım binekte istiyorum ama :d iksirleride depolayacağım 1 ay boyunca

Konular
0
MFC Puanı
0
İnsan karakteriyim ve su anahtarı yerine yanlışlıkla ışık anahtarı aldım. İkinci bir anahtar sahibi olabiliyormuyum? Ya da bunu değişmem mümkünmüdür?

Konular
0
MFC Puanı
0
Luluanta ve İnsan arasında kaldım. Büyü gücü mü yoksa fiziksel güç mü daha etkilidir?

Konular
0
MFC Puanı
0
Kredi kartı lazım mı faturalı hat filan yok bende onlar nasıl alıcam :/

Konular
0
MFC Puanı
0
Kredi kartına filanda gerek yok en güzel yanıda o zaten direk tcell hattımızla alabiliyoruz

Konular
0
MFC Puanı
0
"Daha önce raplezz oynuyordum ve yaklaşık 1 aydır kehanetdeyim. İkisi arasındaki en sevdiğim farklardan biri

Konular
0
MFC Puanı
0
İnsan karakteri oynuyorum. Bir sonraki seçimimde Keskin Kılıç mı yoksa Mızrakçıyı mı önerirsiniz arakadaşlar?

Konular
0
MFC Puanı
0
kredi kartınız var fakat turkcell hattınız yoksa kredi kartınızdan turkcell hat alıp kampanyalara katılabilirsiniz.

Konular
0
MFC Puanı
0
hacı abi adamlar bızım ıcın yapmıs al derim ben çok işe yarıyor

Konular
0
MFC Puanı
0
arkadaşlar şimdi şimdi turkcel hatlılar var ise aranızda ay içinde istediğiniz kadar jp2 alabilirsiniz hani sınır yok bazıları sınırlı kampanya oğlum ben almam diyor ama geçicen o işleri :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Kehanete yeni başladım. Şuan 18 lvl'm, nerede daha hızlı kasabilirim karakterimi?

Konular
0
MFC Puanı
0
turkcell gibi büyük bir adın Joy game ile başlattığı kampanyaları hiç düşünmeden direk almanızı öneririm. Demesi benden, süprizleri yaşaması sizden :)

Konular
0
MFC Puanı
0
Kalabalığı sevmiyorum abi. Bu yüzden bana göre Joy game'min en iyi oyunlarından biri kehanet. Oynarken kalabalık bulduğum kanaldan diğer kanala geçerek aynı mekanda görevimi yapmaya devam edebiliyorum. Daha ne olsun abi. :D

Konular
0
MFC Puanı
0
İnsan karakteriyim ve su anahtarı yerine yanlışlıkla ışık anahtarı aldım. İkinci bir anahtar sahibi olabiliyormuyum? Ya da bunu değişmem mümkünmüdür?