• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kehanet - Ekipman Garanti Kuponu

Konular
0
MFC Puanı
0
valla binek kampanyası filan da vardı galiba ama binek alacağıma YPalırım daha iyi.. boss kesmek şart!

Konular
0
MFC Puanı
0
Bende aldım arkadaşlar Binek atlardan ve YP iksirinden çok daha eğlenceli oluyor Kehanet Online. Eğer oyunu yeni görüp başlayacaklar arkadaşlar olursa kesin bu kampanyadan alsınlar öyle başlasınlar çok çok daha çabuk alışırlar oyuna valla teşekkürler joy game başından kalkamıyorum oyunun

Konular
0
MFC Puanı
0
kredi kartına gerek yok turkcell hattın ve kontürün olsun yeterli.

Konular
0
MFC Puanı
0
10 lvl dan sonra her 10'arlı lvl atlayışlarında alınan hediye kutu paketlerinden çıkan süprizler harika :)

Konular
0
MFC Puanı
0
Turkcell'in başlattığı 3 kampanya hakkında bilgi almak istiyorum. İsim başlığı olarak biliyorum ama detayları hakkında bana yardımcı olabilicek bir arkadaş mutlaka vardır aramızda dimi? :)

Konular
0
MFC Puanı
0
Kehanet hediuye kuponlarını nereden edinebilirim, daha doğrusu bunun için yapılması gerekenler hakkında beni aydınlatabilir misiniz?

Konular
0
MFC Puanı
0
bende aldım kardeşim bundan çok güzel kampanya alacak olanlar varsa kaçırmasınlar

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar bu kampanya 1 ay süreli ona göre elinizi çabuk tutun.

Konular
0
MFC Puanı
0
turkcell gibi büyük bir adın Joy game ile başlattığı kampanyaları hiç düşünmeden direk almanızı öneririm. Demesi benden, süprizleri yaşaması sizden :)

Konular
0
MFC Puanı
0
20 lvl Delfis karakteriyim, 2. bir çar açmak istiyorum. Hangisini önerirsiniz. Oynayan arkadaşlardan kendi karakterleri hakkında teorisel bilgi değilde daha aktif şekilde rahat, hızlı ve tek kasabileceğim karakterlere dair bilgi alabilir miyim?

Konular
0
MFC Puanı
0
Oyuna her girdiğinizde giriş butonuna basmayı unutmayın arkadaşlar. Verdiği hediyeler harikalar yaratıyor. Özellikle de güce güç katan taşların hastasıyım :D

Konular
0
MFC Puanı
0
arkadaşlar bugün öğrendim kampanya 1ay sonra pert turkceli olan kehanetçiler kampanya alsın

Konular
0
MFC Puanı
0
Arena savaşlarında dinlenilen radyoya nerden ulaşabilirim? Ve bu radyo sadece arena savaşlarında mı dinlenebiliyor?

Konular
0
MFC Puanı
0
bence de al hiç uğraşma kartla filan çekmeye.. hem daha güvenli hem daha kolay. ucuz bi de tcell hatlılara

Konular
0
MFC Puanı
0
Oynadığınız karakteri tek bir kelimeyle anlatmak isteseydiniz, hangi özelliğini vurgulardınız?