• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kehanet - Ekipman Garanti Kuponu

Konular
0
MFC Puanı
0
Kehanetin güvenlik sistemi de arttırılmış. Küfür eden, argo konuşan herkes direk banlanıyor. Temiz iş abi

Konular
0
MFC Puanı
0
Yeteneklerimin seviyelerini sıfırlayıp, baştan puan verebileceğim taşı nereden edinebilirim?

Konular
0
MFC Puanı
0
20 lvl Delfis karakteriyim, 2. bir çar açmak istiyorum. Hangisini önerirsiniz. Oynayan arkadaşlardan kendi karakterleri hakkında teorisel bilgi değilde daha aktif şekilde rahat, hızlı ve tek kasabileceğim karakterlere dair bilgi alabilir miyim?

Konular
0
MFC Puanı
0
Naiti şehri ormanındaki görevlerimde bana yardımcı olabilicek gönüllü arkadaş çıkar mı içimizden? :)

Konular
0
MFC Puanı
0
Kimmiş gringoxx e kafa tutan geçenlerde angrybird vardı geldi kapışıyoz adam sövdüde sövdü hani iyiki paylaşımı yapılmış kampanyanın bende kampanyadan eekipmangaranti kuponu aldım iyi özelliklerin gelme şansı %10 arttıtavsiyemdir yani ona göre.

Konular
0
MFC Puanı
0
Şimdi arkadaş kehanette her şey güzel zaten kehanetçi olarak sabahım akşamım oyunda ekipman garanti kuponu ile iyi özelliklerin gelme şansı da%10 daha fazla artıyor yaniş çakırılmayacak fırsat.

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga hem sanalika hemde kehanet hastasıyım ama kehanet daha ağır basyıor benim için buradaki joy game denkampanyadan alınca 2000lip yp iksirini aldım resmen hayat kurtardı varya :D .

Konular
0
MFC Puanı
0
arkadaşlar bir bakın şimdi kehanette yeni bir kampanya var Yaşam Çiftliği ve Özel Binek* bunu turkcell liler alabiliyormuş diğer hatlardan alabiliyormuyuz peki bir bilgisi olanınız varmıdır aranızda.

Konular
0
MFC Puanı
0
Ya aga yok böyle bir iş bir çok kez 2000 Adetlik Yaşam Puanı İksiri aldım ama hala adam akıllı bir levele yükselemedim eni sonunda şu ekipman garanti kuponunuda alıcam.

Konular
0
MFC Puanı
0
Ve gringoxx kaçar nedenmi joygame burdan aldığım ekipman garanti kuponumu en iyi şekilde değerlendirmek için :D haydi ekleyin beni unutmayın görüşürük oyunda :D :D

Konular
0
MFC Puanı
0
aga kehanet bir kampanya yapmış joygame ve turkcelde var diyorlarki turkcelden başka hat alamıyormuş bir haber verin yahu lütfen.

Konular
0
MFC Puanı
0
Hehe bir çok kez başarı sağlayan ben egolu gibi oldu ama olsun :D sağolsun turkcel ve joygame güzel bir kampanya yapmış

Konular
0
MFC Puanı
0
arkadaşlar şimdi bu kehanet kampanyasını bilenler varmı 2000yp iksiri + 2000jp varmış jp ile ilgili bir bilgisi olan varmı bu 2000 jp geliyormu doğrumu yani bi sakatlık çıkmaz değimli.

Konular
0
MFC Puanı
0
Rahmetli cem karaca diyor beni bir ceviz ağacıyım Gülhane parkında ne sen bunun farkındasın nede polis farkında J işte bnimkide o hesap oldu yaşamçiftliğini aldım çınar ağcı oldum ne oyuncular nede joygame farkında :D.