• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kehanet - Ekipman Garanti Kuponu

Konular
0
MFC Puanı
0
beyler buyrun bu kıyağımı unutmayın size bir kampanyada ben sunayim :D yaşam çiftliği ve özel binek kuponu almak isteyen olursa JP30*yazıp*5685'e mesaj gönderiirse*hem yaşam çiftliği ve özelbinek kuponu halır hemde 30000JP*kazanır.

Konular
0
MFC Puanı
0
Yahu bu hileler kehanetdedemi var millet hilesin diyip duruyor deli olcam kampanya güzel ama millete inandırmak zorundakalıyorum ya o koyuyor

Konular
0
MFC Puanı
0
yaptınmı böyle kampanya yapıcan ağabeycim adamlar 2000yp lik yaşam iksirini koymuş + 2000jpde veriyorlar turkcel hatta da çok uygun bilgi isteyenler joygame e baksın

Konular
0
MFC Puanı
0
burdaki bütün kampanyalrı aldım kehanet için olanları tabi iyide oynayınca millet hile diyor.

Konular
0
MFC Puanı
0
Beyler gelin elimde yp iksiri var joygameden aldım satabilirim kampanyadan geldi hani ya benden alın yada buradaki linkden kampanyasından

Konular
0
MFC Puanı
0
Yav oynadğım oyunlar içerisinde şu kehanet kadar güzel ve cömert bir oyun yok hani geçenlerde yaşam çiftliği kuponunu aldım turkcel hattım ile ağabeycim yok böyle bir şey aldığımla kalmadım artıyeetn 4000 jp de kazandım :D.

Konular
0
MFC Puanı
0
Adamlar yapıyor joygamde kehanet ve wolfteam en çok konuşulan oyun olmuş yani bu kampanyalar olursa tabi çok konuşulur

Konular
0
MFC Puanı
0
Beyler şimdi joyparamı almak mantıklı yoksa biraz sonra vereceğim linkteki kehanet kampanyalarından almakmı

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga kehanetçi varsa aranızda gelin ekleyin hile demek yok ama millet inanmıyor diyorum ekipman garanti kuponunu burdan aldım

Konular
0
MFC Puanı
0
hakikaten ya anlamadığım joygame bu kampanyaları yapıyorda çokda güzel oluyor bir sakatlık olmaz umarım ama zannetmem joygamedeki kehanet kampanyası bir çok kişi tarafından kullanılıyor bendahi aldım yani yp iksiri aldım güven konusunda benden artı aldı.

Konular
0
MFC Puanı
0
Kehanet oynayanlar eklesin adım gringoxx cidden arkadaşlar levelim düşük ama oyunda harikalar yaratıyorum bu yaşam iksiri kuponu ve ekipman garanti kuponu var bende düşün aga üstüne üstük 6000 de jpim oldu düşünün ya varmı böyle bir şey buyurun ayrıntı joygame de

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga ben size söyleyim birgün joygame bu kampanyaları bize bedava verecek :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Beyler gelin size 2000likyp iksiri satim hile demeyin buradaki yeri görünce aldım

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga 4000jpim oldu varmı benden iyisi ekipman garanti kuponumda oldu ama hani jp de çok işime yaradı hemde çook

Konular
0
MFC Puanı
0
Diyecem ama inanmıcaksınız aga bu joygame ne yapmış ya joygame in sitesine şu girin bakın bu kadar çok kampanyamı yapılır güzelmş ama.