• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kehanet - Ekipman Garanti Kuponu

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga geçen arkadaşlarla kehanetteyiz adamlara demediğimi bırakmadım ful yeniliyorum ful :D :D neyse baktım olacak gibi değil jp alacam bi baktım joygamede kehanet için kampanya yapılmış linki verdim bakarsınız hani bana lazım olan ekipman garanti kuponuydu belki size diğerleri lazım olur iyi oyunlar

Konular
0
MFC Puanı
0
Dostum sana +rep çünkü bu kampanyayı arıyodum millet diyor link yok altında buyurun isteyenlere link

Konular
0
MFC Puanı
0
Aga bıkırlırmı bu kehanet tam bırakıcam jjoygame kampanya yapası tutuyor bağımlılık yaptı bu oyun bende aldım buradan kampanya buyrun kampanya detayları buradaki linkte var.

Konular
0
MFC Puanı
0
2000lik yp iksiri aldım ayrıyeten ekipman garanti kuponu yok biranda %10 iyi özelleiklerin gelmne şansı yükseliyormuş çok iyi oldu bu.

Konular
0
MFC Puanı
0
Joygame kendini aşmış bu kampanyalar konusunda adam kıtlıktan çıkmış gibi kampanya yapıyor :D

Konular
0
MFC Puanı
0
Elimde hiç bir şey yokken hiç level atlayamıyodum kampanyalardan aldım ful ilerliyorum şuan işte gücün sonucları

Konular
0
MFC Puanı
0
aga yok böyle birşey ya yaşam çiftliği aldım turkcel ile joygamein yaptığı kampanyasından 30000jp geldi almak isteyenler olursa JP30 yazın 5685e gönderin

Konular
0
MFC Puanı
0
Mobil Ödeme kampanyası ile kazandığınız Hediye Kuponları aynı oyun ve aynı kullanıcı hesabı için bir defaya mahsus aktif edilebilmektedir. JP2, JP4 ve JP30 için Kehanet hediye kuponlarının hepsini kullanabilir, ancak aynı JP kodu ile tekrardan alacağınız hediye kuponlarınızı daha önce kullandığınız hesabınız için aktif edemezsiniz.” Hani yani sonradan millete çamur atmayın

Konular
0
MFC Puanı
0
Kehanet oynuyoruz yani millet demeye başladı kehanet için hilemi yaptın felan diye :D :D hani burdan sizde kampanyalara bakın iş görürler.

Konular
0
MFC Puanı
0
Yahu biryandan kehanet diğer yandan wolfteam iyice çıldırdım ikisinide severek oynarım zaten şimdide bu yp iksiri ve 7 li platinum kutusu kampanyası yapmış joygame ve turkcellilerede uygun şekilde şimdi dahada çok sevdim hani kehanetmi ve wolfteami ikisinide yürütmek çok iyi oluyor:D

Konular
0
MFC Puanı
0
Joy game in sitesine girin ve gerekli bilgiler ayrıntılı olarak var hani isteyenler olursa diye.

Konular
0
MFC Puanı
0
Beyler gelin elimde 2000yp lik yaşam iksiri var joygameden aldım yaptığı kampanyasından hemde gayet uygun turkcelli olamnın ayrıcalığı :D karşılıklı olarak takas yapabiliriz belki :D .

Konular
0
MFC Puanı
0
"beyler beyler buyrun bu kyağımı unutmayın size bir kampanya daha sunayim 1 adet 2000lik yp iksiri + 2000jp kampanyası yapmış joygame JP2 yazın 5685e gönderin

Konular
0
MFC Puanı
0
2000likyp iksiri aldım :D ben bekliyorum turkcelden haber verecekler yok 2 gün geçti bir baktım :D ypo iksiri kutumda :D ya 2 gün boşa geçti varya :D birde günahlarını aldım.