• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kehanet - Ekipman Garanti Kuponu

Konular
0
MFC Puanı
0
Şimdiye dek oynamadığım oyun kalmadı ama hiçbirinin forumlarından detaylı bilgi alamıyor, devamlı kendim bulmak zorunda kalıyordum. Ama kehanet forumuna tıkla ve bul sistemi oturtulmuş sanki. Takdire şayan..

Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar dikkat edin kampanya sadece Turkcell kullanıcıları için başka hatlardan gönderipte 2 tl fazladan almayın ürünlerinizi.

Konular
0
MFC Puanı
0
Benim bu hazine kutuları ile ilgili merak ettiğim birkaç şey var. Verilen hazine kutularını kullandığımızda daha eşya düşüyor mu? Yoksa bunları zindanlarda kullanmak mı daha iyi eşya düşümü sağlar?

Konular
0
MFC Puanı
0
Luluanta karakterim var. Büyücüden sonra tek bir seçenek hakkım var. O da sihirbaz. Ama diğer ırk ve karakterlerde bir ikinci seçenek mutlaka var. Luluanta karakteri içinde böyle bir ikinci seçeneğin geleceğini duydum. Bu konu hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi? Ona göre umutlarıma devam edeyim .p

Konular
0
MFC Puanı
0
Ürünlerin kıymetini bilin arkadaşlar çok mantıklı bir kampanya gerçekleştirilmiş bolcana almak lazım

Konular
0
MFC Puanı
0
Yaşam çiftliğine girebilmek için gerekli kartı nerden edinebilirim? Ve bunun için belli bir seviyeye gelmem gerekiyor mu?

Konular
0
MFC Puanı
0
20 lvl 'm ve aldığım görevde edinmem gereken otlar var. Bunları yaratıklardan mı düşürmem gerek yoksa toplayıcılık yeteneğiyle mi ediniliyor?

Konular
0
MFC Puanı
0
Merak ettiğim bir şey var bu çanta ve taşınan eşya boyutumuzu nasıl arttırıyoruz.

Konular
0
MFC Puanı
0
Beni ekleyen olursa oyunda klanımıza bile alırım ona göre teklifimi değerlendirin arkadaşçıklarım

Konular
0
MFC Puanı
0
%50 indirimli pot kampanyalarından resmen pot stoğu yaptım. Bu kampanyanın tekrarı olacak mı, haberi, duyduğu olan varsa söylesin bi zahmet arkadaşlar?

Konular
0
MFC Puanı
0
Oyunun en güzel dönemi yaz günleri bu yüzden bu kampanyayı oturtmuşlar çok şık olmuş

Konular
0
MFC Puanı
0
Arena savaşlarında aramızda faaliyet gösteren varmı acaba Arena savaşlarına katılmak için en az lvl seviyesi kaç olmalıdır?

Konular
0
MFC Puanı
0
Kredi kartı lazım mı faturalı hat filan yok bende onlar nasıl alıcam :/

Konular
0
MFC Puanı
0
turkcell gibi büyük bir adın Joy game ile başlattığı kampanyaları hiç düşünmeden direk almanızı öneririm. Demesi benden, süprizleri yaşaması sizden :)

Konular
0
MFC Puanı
0
Kontürle alışverişin faydalarından yararlanmak için bu kampanyaları sizlerde değerlendirebilirsiniz. Ağız burun kırmacaya Yp iksiri ile ulaşabilirsiniz.