• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel Kullanıcı Adı Değişim İstekleriniz

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Süleyman yapalım öyle de kalayım artık.
Az susup kenardan izlemek istiyorum.

Nickimin Süleyman olarak değiştirilmesini rica ediyorum.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Min nickine dönebiliyor muyum :)

* 90 gün içinde 2.kez kullanıcı adı değiştirme isteğinde bulunmak yasaktır. 2.kez kullanıcı adı değiştirme isteğinde bulunabilmeniz için istekte bulunduğunuz gün itibariyle minimum 90 gün geçmelidir.

Böyle bir kuralımız var ama :)

Süleyman yapalım öyle de kalayım artık.
Az susup kenardan izlemek istiyorum.

Nickimin Süleyman olarak değiştirilmesini rica ediyorum.

İnsiyatif kullanılarak nickine geri dönülmüş. 1 kere bu şans tanınmış zaten. 2.si biraz abartı olur bu yüzden son değişiklik tarihinden sonra 90 gün beklemeni rica ediyorum.

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Her ne kadar kurallarınızı gereksiz görsem de insan olarak heppinize ayrı ayrı saygım var.O yüzden ısrar etmeyeceğim.
Şayet sizin için uyulması şart olan bişeyse bunu uygulamak,ben bu uygulamanın dışında kalmak için forumdan çıkış yapacağım.
İlginiz için teşekkürler Pisadam.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Her ne kadar kurallarınızı gereksiz görsem de insan olarak heppinize ayrı ayrı saygım var.O yüzden ısrar etmeyeceğim.
Şayet sizin için uyulması şart olan bişeyse bunu uygulamak,ben bu uygulamanın dışında kalmak için forumdan çıkış yapacağım.
İlginiz için teşekkürler @Pisadam.

Böyle bir kural olmasaydı şayet ve sende benim yerimde olmuş olsaydın 2 - 3 gün sonra '' ne bu kardeşim dakika başı nick değiştiriyorsun '' lar ile forumda tartışmaların önüne geçemezdin. Lütfen empati kurun o şekilde kararlarınızı verin.

Sıkıldıkça nick değiştirilsin diye değil, üyeler gibi yönetimdeki arkadaşlarında zamanlarının önemli olabileceği bilinsin diye bu kuralı koyduk.

Anlayışın için teşekkür ederim.

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Tamam o zaman ben şimdi forumdan çıkıp 3 ay sonra girip aynı talepte bulunayım :)
Şimdilik görüşmek üzere.Tekrar girersem bu konu altından yazarım 3 ay sonra :)
İyi akşamlar.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Tamam o zaman ben şimdi forumdan çıkıp 3 ay sonra girip aynı talepte bulunayım :)
Şimdilik görüşmek üzere.Tekrar girersem bu konu altından yazarım 3 ay sonra :)
İyi akşamlar.

Gereksiz bir çıkışta bulundun bana göre Min ama yine de saygı duyuyorum düşüncelerine.

Fakat bilmelisin ki bu kural ben dahil bütün yöneticiler için geçerlidir özelse şayet 1 defa insiyatif kullanılabilir dışında. Bu yüzden lütfen bize alınma ve en kısa sürede giriş yapmanı umut ediyorum.

Görüşmek üzere tekrardan, iyi akşamlar.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Nickimi KumsaL olarak değişebilir misiniz?
Merhaba,
KumsaL kullanıcı adı kullanılıyor fakat;

Kural 6;

* Başkasına ait olan kullanıcı adları kesinlikle bir başka kullanıcıya devredilemez.
UYARI: Devredilmesini istediğiniz kullanıcı adı 0 mesaja ait ve/veya en az 365 gün giriş yapmamışsa ancak o zaman kullanıcı adı devredilir.

Bu kural neticesinde;

Azra olan kullanıcı adınız 15-06-2017'de KumsaL olarak değiştirilmiştir.

Güle güle kullanın, iyi forumlar.

Konular
2
MFC Puanı
210
Kullanılmiyorsa , nickimi Sarı Sabır yaparmısıniz..

Loony

MFC Üyesi
Konular
305
MFC Puanı
180
Bu nickli üyeliğimi unuttuğumdan başka bir üyelik açtım Bia
acaba bu nick yerine Bia yapılabilir mi ?
yani oda benim sonuçta :) Bir sene beklememe gerek yoktur umarım ?