• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Lunaparklarda en sevdiğiniz oyunlar hangileridir?

Lunaparklarda en sevdiğiniz oyunlar hangileridir?

• Atlıkarınca

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çarpışan Arabalar

Kullanılan: 12 70.6%
  • Balerin

• Gondol

• Ahtapot

• Salıncak

Kullanılan: 1 5.9%
  • Dönmedolap

• Hızlı Tren

Kullanılan: 2 11.8%
  • Crazy Dance

• Diğeri

• Kullanılan toplam oy
    17

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
en fenası gondoldur :D adrenalin tavan yapar :D

Konular
14
MFC Puanı
170
en fenası gondoldur :D adrenalin tavan yapar :D

hiç binmedim ona seevmedim bi kere ranger diye bişeye bindirdiler lise sonramıydım ne bu kadar cihaz yoktu o zamanlar işte 99 yılları falan :Doy allhım boyle bi manyaklık yok :D şimdilikeri goruyorum daha beter :D gazla çalışıyor erkekler malum lisede kızlar verdi gazı bindik o son oldu lunaparkın onunden gecmedim daha :D allah dusmanımı gaza gtirmesin :D kızların serriinden korusun:D

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
hiç binmedim ona seevmedim bi kere ranger diye bişeye bindirdiler lise sonramıydım ne bu kadar cihaz yoktu o zamanlar işte 99 yılları falan :Doy allhım boyle bi manyaklık yok :D şimdilikeri goruyorum daha beter :D gazla çalışıyor erkekler malum lisede kızlar verdi gazı bindik o son oldu lunaparkın onunden gecmedim daha :D allah dusmanımı gaza gtirmesin :D kızların serriinden korusun:D

hahahahahaha kızlara hava atıcaklar ya :D ohooo bir de caktırmıyorlar yüzleri kireç oluyor :D:D:D izlemek daha zevklidir :D

Konular
14
MFC Puanı
170
hahahahahaha kızlara hava atıcaklar ya :D ohooo bir de caktırmıyorlar yüzleri kireç oluyor :D:D:D izlemek daha zevklidir :D

yok valla ben bildiğin allah allah diyip doner genc osman diye diye dondum inince binmemde emeği gecen erkeklere allah ne versiyese dalmıstım ..
ona ayarım ben ya korku doğal bi durum korktunsa kortun benkorkmamıstım zaten midem çok bulandı korkulcak nevar .. ama korksamda korktum derim nolcak :D liseli olmak manyaklık ozetle

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Lise çağları deli çağlar :D:D

Onurcan

MFC Üyesi
Konular
387
MFC Puanı