• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

maLibu & Zehir`

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
242
MFC Puanı
30
Merhaba MF Ailesi.

Bu zamana kadar iyi kötü bir şeyler paylaştık.

Hayatımın Süper Moderatörü Zehir`imle olan olan beraberliğimizi taçlandırma kararı aldık.

Uzun süren birlikteliğimiz Sonunda ; İstanbul’un Serin Sularında, Martı Sesleri Eşliğinde, Vapur’daki Onca İnsanın Huzurunda Cesaretimi Toplayarak Sevdiğimin Önünde Diz Çöküp Evlenme Teklifimi Etmiş Bulundum.

Kısa Süren Bir Şaşkınlığın Ardından Beklediğim Olumlu Cevabı Aldım.

Bu mutlu anımıda sizlerle, MF Ailesi ile Paylaşmak İstedim.

Plaka_yaz%C4%B1lar%C4%B1-Ev_mut.jpg

v0rh0.png

Edit : Yarım Altından Aşağısını Kabul Etmiyoruz :p

Konular
518
MFC Puanı
0
oncelikle cesaretinden dolayi maLibu seni tebrik ederim.. Zehir`mm benim yuregi guzel sevgi dolu canim arkadasim, sen herseyin en guzeline en iyisine layiksin :) Aldiginiz bu kararda ve sonrasinda Rabbim hep yaninizda olsun.. Dilerim hersey gonlunuze gore olur.. Ikinizi de en icten tebrik ederim :) Omrunuz boyunca mutlu olursunuz insallah. ..

°•○♡♥♡°•○

Konular
11,106
MFC Puanı
430
Tebrikler ve ömür boyu mutluluklar dilerim. :)

Konular
162
MFC Puanı
30
ALLAH bir yastıkta kocatsın inşallah .. Hep Mutlu Olun ve Birbirinizin Kıymetini hep bilin ...

diShym :angel: Nasıl kıskandım ben :(:(:(:(

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
oLum malibu Ciddimisin Laaa :D Valla Şokkk oldum bu yazını okurkenn :) maLibu allah Bir yastıkta kocatsın cok sevindim..ha bu arada Dügün nerde olucak tarih vs vs söylerseniz mutlaka geliriz ? :)

Konular
242
MFC Puanı
30
oLum malibu Ciddimisin Laaa :D Valla Şokkk oldum bu yazını okurkenn :) maLibu allah Bir yastıkta kocatsın cok sevindim..ha bu arada Dügün nerde olucak tarih vs vs söylerseniz mutlaka geliriz ? :)

Haber veririm Mutlaka, Önce bi kızı isteyeceğiz. Ama Tarih ve Gün belirlendiği zaman buraya davetiyenin resmini koyarım.

Boş geleceksen, hiç gelme :D

Konular
55
MFC Puanı
340
Hayırlısı olsun hakkınızda, hersey gonlunuzce olur umarım. Tebrikler=)

Konular
614
MFC Puanı
340
Hayırlısı ile inşallah, mutluluğunuz herdaim sürsün. Cesaretli, güven veren ve anlayışlı olun herzaman birbirinize karşı. Düğününüzde bulunmak isterim maLibu. Evlilik ciddi birşeydir, bunu haketmek gerekiyor. Herkes bu kadar cesaretli olsa keşke. Güven verseler birbirlerine. Düğün tarihinizi ve yerinizi mutlaka bekliyorum..

Konular
0
MFC Puanı
20
Mutluluklar :$ yaa çook sevindiricii bi haber bu allah mutluluğunuzu daim etsin yazin bizde geliriz faSt`mla :D

Konular
518
MFC Puanı
0
Sinemm mm hatta fast da sana bi teklif yapsin yazin cifte nikah kiyilsin :ddd

Konular
0
MFC Puanı
20
Azramm bizim daha okulumuz var devam edio amaa vermezki beni babamm :D

Ela

Konular
13
MFC Puanı
60
Pek mutlu oldum. Canım Zehir`m Allah yüzünü hep güldürsün.
Ömür boyu mutluluklar dilerim..

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Amanda amannnnn oyyy pitircikLarimaaaa ßakkkk sennnn hadii hayirliisi olsunnnn $imdidennn Zehir` mmm her$eyin iyisine güzeline layik Muratta ayni $ekilde ßir ömur mutluluklar diLerimmmm ♡♥♡♡♡♡♥★

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...