• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

maLibu & Zehir`

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
772
MFC Puanı
530
allah tamamına erdirsin inşallah:) tebrik ederim;)

Konular
710
MFC Puanı
1,720
diShy'm Erdem Sinemm RebeLLiouS Azra Erkan Baby PoiSonGirL AlaaddinKaraca aLew Hepinize Teker Teker Teşekkür Ederim, Canımsınız.
maLibu'm Senide Çok Seviyorum.

Önümüzde ki Hafta maLibu beyimiz gelip isteyecek beni :p (Hala Şaşkoloz Şaşkoloz Bakınıyorum,Cok Garip Geliyor.)

2-3 Aya kadar Söz/Nişan. Okul bitiminde de evlilik Olacak İnş. Tam Tarihi Haber Veririz. Canımızsınız. Burda Kırgınlıklarımız, Üzüntülerimiz, Sevinçlerimizi Paylaştık. Mutluluğumuzda da Sizi aramızda görmek isteriz. :)

Konular
1,372
MFC Puanı
260
maLibu öncelikle allah sana peygamber sabrı versin kardeşim işin zor bir ömür boyu Zehir`e katlancaksn :D şaka bi yana hep mutlu olun yolunuz açık ve aydın olsun :)

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
Zehir` Zehir` Zehir` Zehir` Zehir` :D :D :D DuyguSaL Bi KonuSma Yaptın YengoŞumm :D :D ARKADAŞLAR ZEHİR KISACA DİYOR Kİ : MALÜM EVLENECEM ONA GÖRE ELİ BOŞ GELMEYİN.. YARIMDAN AŞAGISI KURTARMIYOR ZATEN ONAA GÖRE TEDARİKLİ GELLİİNN :)

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
:D :D Tamam YengoŞ Bişey demedik..Hanii nerden baksan Forumdan biiii 5 tane çeyrek yarım gelir :D :D Vaallllaaa iyi yere Tezgah attn hea :D Harikasınızz :)

Konular
400
MFC Puanı
10
maLibu ve Zehir`cim sizin adınıza çok sevindim. Rabbim sizi birbirinize bağışlasın, umarım mutluluğunuz da daim olur. Ankarada yaparsanız düğünü, gelmeye çalışırım.
:angel:

Konular
710
MFC Puanı
1,720
İnşallah, Ankarada & İstanbulda Olacak. Çifte Düğün :)

Konular
3
MFC Puanı
20
tebrik ederim .insallah bir omur boyu mutlu olursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...