Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

MegaForum Logo Renklendirme

AlpereN

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    11
  • MFC Seviyesi

[(-En başta amacım forumu daha iyi bir şekile daha güzelleştirmeye çalışmak kesinlikle değildir amacım foruma değişiklik ve renk katmaktır forumu iyileştirmek bana düşmez forumda çok profosyonel yöneticiler var şimdiden paylaşımım yanlış anlaşılmasın-)]

Yine İşsizliğim tuttu zaman öldürmek için forum logolarıyla uğraştım :) birde burdan bakın..

Bunun devamını da yarısına kadar yaptım çok logo olduğu için bitiremedim eğer sevilirse bitirip linki güncellerim, veridiğim linkte yaptığım logoların devamı var bazı boş logolar veya alakasız logolarında yerine logo koydum yönetimden istek olursa link buyrun; LİNK - YandexDisk MGForumLOGO

Herkese keyifli Forumlar.

ReiS

 ‬
Co Admin
  • MFC Puanı
    5,941
  • MFC Seviyesi

Öncellikle emeğinize sağlık. Her türlü yeni fikirlere açığız. Pisadam online olduğunda olumlu yada olumsuz cevap verecektir.

StigmatA

♣Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz!♠
Administrator
  • MFC Puanı
    111,593
  • MFC Seviyesi

Emegine saglik alperen. Yakin zamanda yeni tema aktif olacak onda durum degerlendirmesi yapilir burak online olunca bi baksin

Pisadam

Dalından düşen yaprak rüzgarın oyuncağı olur.
CEO
  • MFC Puanı
    20,537
  • MFC Seviyesi

Bir kaç gündür izmir, denizli ve muğladaydım istanbula havaalanından yeni geldim eve gündüz incelerim konuyu arkadaşlar.

Satürn

Emektar Yönetici
  • MFC Puanı
    12,264
  • MFC Seviyesi

Emeğine sağlık Alperen

Üst Alt