• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MegaForum Logo Renklendirme

Konular
21
MFC Puanı
30
[(-En başta amacım forumu daha iyi bir şekile daha güzelleştirmeye çalışmak kesinlikle değildir amacım foruma değişiklik ve renk katmaktır forumu iyileştirmek bana düşmez forumda çok profosyonel yöneticiler var şimdiden paylaşımım yanlış anlaşılmasın-)]

Yine İşsizliğim tuttu zaman öldürmek için forum logolarıyla uğraştım :) birde burdan bakın..

Bunun devamını da yarısına kadar yaptım çok logo olduğu için bitiremedim eğer sevilirse bitirip linki güncellerim, veridiğim linkte yaptığım logoların devamı var bazı boş logolar veya alakasız logolarında yerine logo koydum yönetimden istek olursa link buyrun; LİNK - YandexDisk MGForumLOGO

Herkese keyifli Forumlar.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Öncellikle emeğinize sağlık. Her türlü yeni fikirlere açığız. Pisadam online olduğunda olumlu yada olumsuz cevap verecektir.

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,800
Emegine saglik alperen. Yakin zamanda yeni tema aktif olacak onda durum degerlendirmesi yapilir burak online olunca bi baksin

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Bir kaç gündür izmir, denizli ve muğladaydım istanbula havaalanından yeni geldim eve gündüz incelerim konuyu arkadaşlar.

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Emeğine sağlık Alperen