• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MegaForum Sohbet Köşesi

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Ahahahh :D yaaa MathiLda Sezen mmmm durun Pisadam ida etiketleyelimm :D biz uyandıysak oda uyansın :D

Herkesi durttugume göre azcık daha uyuyim

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Ahah aynen fark ettim :D kendine mi bakım etti acaba Sezen ne düşünüyorsun :D Pisadam benim bakim maskelerinden yolluyim mi sana hiii

Sezen cim ehemm kem küm tamam beraber uyuyalim gel dadlum

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,290
Ahah aynen fark ettim :D kendine mi bakım etti acaba Sezen ne düşünüyorsun :D Pisadam benim bakim maskelerinden yolluyim mi sana hiii

Sezen cim ehemm kem küm tamam beraber uyuyalim gel dadlum

zaten görünce korkuyoz birde maskeyle karsımıza cıkmasın :D ne bilim anacım maskede yapsa bakımda yapsa boşa dombiliye :D

uyumak mı ben 6 dan beri ayaktayım:D ben yatayım sen benim sıpaları gönder olmas mı :D

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Olduuu sen kapat çok yazmasın Sezen :D haha uykum açılmadan az daha uyumaliyim zaman gecmiyo sonra ya :D kız ağustos da ne okulu bu :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,290
Olduuu sen kapat çok yazmasın Sezen :D haha uykum açılmadan az daha uyumaliyim zaman gecmiyo sonra ya :D kız ağustos da ne okulu bu :D

üniversiteye hazırlık kursu gıs :s33: kücük sıpada spora gidiyo ömrümü yidiler :D 1 spor neyine yetmiyor gıs 3 spora birden gidip tepiniyo :D bugun sen bırakıver hadi:eek:

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Ne sporu :D yolda dayak yemem dimi sipalardan :D

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Ahaha analarina cektilerse çok zararsizdir eminim :D agizları var dilleri yokturr

Konular
0
MFC Puanı
20
utanmadan kahvaltıyı hazırla gel :D
küçüğünüz olaraktan kahvaltılar benden :p
Sende iyi ol dadlumm MathiLda niye uyandin sen bu saatte bakım :**

vioLeta mm uykular firarda :D
sen ne uyanık cıktın :D bizi dürt sonra uyu:u21: var mı sana uyumak hıııı :D bence etiketi bırak davul calsak kalkamaz gibi gece bizim yüzümüze bakıma giremedi :D

ama yazık uyusun Pisadam etiketlemeyin onu :D