• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MegaForum Sohbet Köşesi

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Bencede hadi yine kiyamadik sana Pisadam aa etiketlemiycektim bak elim değmiş tüh bak sen şu işe :D
MathiLda üzeri soslu patates kızartması da yapıcak misin :p canım çok kabak mücveri de istiyooo

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Önce patatesi sonra da seni yerim MathiLda mm :** az daha uyuyim geliyorum ya gözüm acıyo :(

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
Bencede hadi yine kiyamadik sana Pisadam aa etiketlemiycektim bak elim değmiş tüh bak sen şu işe :D
MathiLda üzeri soslu patates kızartması da yapıcak misin :p canım çok kabak mücveri de istiyooo

zabanen soslu papates ne kabak mücveri ne :D allahım yarabbi bu karpız kabugu selulitli kızları sen diyete alıstır amin :D peynir zeytin hıyar neyinize yetmiyo gıs :D

kırmızı bayrak görmüş boğa gibi üstümüze uçurcaksınız en sonunda Pisadam ı :D adam forumu sonsuza kadar kitlicek :D

Konular
0
MFC Puanı
20
zabanen soslu papates ne kabak mücveri ne :D allahım yarabbi bu karpız kabugu selulitli kızları sen diyete alıstır amin :D peynir zeytin hıyarcanım eyinize yetmiyo gıs :D

kırmızı bayrak görmüş boğa gibi üstümüze uçurcaksınız en sonunda Pisadam ı :D adam forumu sonsuza kadar kitlicek :D

bişey diycem biz şimdi alıntı yapıyoruz ya mesela alıntı da senin Pisadam etiketin var bizde etiketlemiş oluyormuyuz tekrar :D

ben gayet fitim şuan pizza istedi canım :D

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Ahahah :D yaa Sezen yaa :ad 2 dk ihtiyaç molası uykuya :D geri uyucam daha ya

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,460
Hahaha alemsiniz vallaaa ben uyanali 3 saat oldu abim sağolsun ya engelledim sizi istediğiniz kadar etiketleyin seslenin artık :D :D ben 1 saate kadar işe gidecem 4 saat sonra da dönecem eve gelmicem direk sür arabayı armutluya gelen varsa evinden alayim ;p :D
Sezen vioLeta tamamda MathiLda sen benzeme bu cadilara ;dd

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konular
257
MFC Puanı
120
LeGoLaS :) sen olmayınca forumun keyfını suremıyorum ben xvxcvcbvcb psikolojılerım bozuluyor ?

Konular
0
MFC Puanı
20
Hahaha alemsiniz vallaaa ben uyanali 3 saat oldu abim sağolsun ya engelledim sizi istediğiniz kadar etiketleyin seslenin artık :D :D ben 1 saate kadar işe gidecem 4 saat sonra da dönecem eve gelmicem direk sür arabayı armutluya gelen varsa evinden alayim ;p :D
Sezen vioLeta tamamda MathiLda sen benzeme bu cadilara ;dd

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nedir sende ki bu evden alma merakı çözemedim :Dgelemem ben emrivakilerden hoşlanmam önceden diyecektin :D
kim kime uyuyor artık çok geç :)))

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
nedir sende ki bu evden alma merakı çözemedim :Dgelemem ben emrivakilerden hoşlanmam önceden diyecektin :D
kim kime uyuyor artık çok geç :)))

adamın son model arabası var güzel mi güzel gıs şöföründe var özel mi özel :D gel şuraya dese dicen insan kibarlık yapar gelir alır diye bu karı milleti hec bişeyden memnun olmuyor anacım :D
Pisadam sen bizi engellesende merak edersin bunlar dedikodumu mu yapiyor diye bakarsın :D
hem ne alaka Mati nin içinde varmış cadılık biz gün yüzüne cıkardık :D bizden daha fena bence:D
vioLeta güzellik uykundan uyandıysan teşrif et bari :p