• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MegaForum Sohbet Köşesi

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Forum geri gelmiş :)
Ahali siz nerdesiniz bakem :)

Bilgi - İnanç - Eylem

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
iyilik Sehri_Ask sen napiosun hacım. Sezen e güzellik yapıyorum forum sahibi olsun biraz:)

CemMmMmMmmMmMmMmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

gebermeyesice seni:s72: bana yapacagın güzelligi ben varken yapsana az hava atim :D burnum forum çatısına degsin :D bir kaç kişiyi banlim hevesim gecsin :D zalımsın patron:s72: adminligi bıak forum sahibi olmusum bide:s80: yaaaaaaaa Pisadam ı bile diskalifiye edecek pozisyona getir sen beni ama ben olmayayım burda yaptıgın vicdana sıgar mı hee :D StigmatA cım canım cicim kesme şekerim sen artık benden neler cekecegini biliysin demi :D özel mesajlarına bomba koyarım, ben o yesil gözlerini oyar kendime takarım :u21:

Konular
257
MFC Puanı
120
Bezelye degerlı ögretmenım matematık dersım nasıl ? ((:) sıgara verırmısn hocam bıtmıste

Konular
257
MFC Puanı
120
Sonra bir varmış bir yokmuş.. prenses elmayı yemıs yemıs kılo almış.

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620
Börek yapıyom Dem yardıma gel :p

Konular
257
MFC Puanı
120
Sindy xcvcbvbnvbn haha ders caslıyorum vallam senınle ugrasmıcam boregınlede ugrasmıcam sındıy (((((((((((((((((((((((((((((:)

Sezen kos kos pafuduk pandam kıza yardım et ln ((((:) börekler acıyor bıze

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620
Tamam sezeni yolla bana sen dersine calış :D