• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MegaForum Sohbet Köşesi

Konular
257
MFC Puanı
120
Bezelye ınan hocam benım gıbı ogrencın olsun sınıfta tek olsun tek bana ders verırdın yemın olsun o kadar calıskan o kadar ınsanım ((((((((:)

Konular
257
MFC Puanı
120
Bezelye benım hocada dıyor bana sen nasıl ınsansın çıkıyorsun sunum yapıyorsun mıllet dıyor kutuphaneyı toplamışsın yıne (((((((((((((((:) cok caslıyorum.. kucukkende cok calıskandım :)

Konular
257
MFC Puanı
120
Bezelye :) ama ben senınde talaben olurum demısı ele ele sende benım hocamsın yaslandın gıttın zaten (:) hıc sesın soluğun çıkıyor ılla ben seslenıcem sana degıl mı utanmıyorsun hıc ?

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Bezelye :) ama ben senınde talaben olurum demısı ele ele sende benım hocamsın yaslandın gıttın zaten (:) hıc sesın soluğun çıkıyor ılla ben seslenıcem sana degıl mı utanmıyorsun hıc ?

Valla doğru diyorsun :sigara Yaşlandık gittik. Hayattan tat alamıyorsan yaşlanmışsın demektir :sigara

Konular
257
MFC Puanı
120
Bezelye çok ıcıyorsun o kadar burada senı el uzerınde tutuyoruz da kırılıyorum sana bılgın olsun :)

Konular
257
MFC Puanı
120
yeppaaaaaaaaaaaaa uyku fıçıları :) herkes devrılmıs uyuyor cıks

Konular
257
MFC Puanı
120
Evet baglasan durmaz dem gıder dersler benı bekler :)

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,860
CemMmMmMmmMmMmMmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

gebermeyesice seni:s72: bana yapacagın güzelligi ben varken yapsana az hava atim :D burnum forum çatısına degsin :D bir kaç kişiyi banlim hevesim gecsin :D zalımsın patron:s72: adminligi bıak forum sahibi olmusum bide:s80: yaaaaaaaa @Pisadam ı bile diskalifiye edecek pozisyona getir sen beni ama ben olmayayım burda yaptıgın vicdana sıgar mı hee :D @StigmatA cım canım cicim kesme şekerim sen artık benden neler cekecegini biliysin demi :D özel mesajlarına bomba koyarım, ben o yesil gözlerini oyar kendime takarım :u21:

ben daha ne yapim :D:f31:

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
Selamlar saygılar hürmetler efendim.