• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MegaForum Sohbet Köşesi

Konular
50
MFC Puanı
50
sohbet konusu olmasida guzel oyunlarda cemkirmiycekler en azindan konuyu dagitmayin diye :D

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
Ben eskiden çok pis çemkirirdim, sohbeti sohbet konusunda yapalım. Oyunları kuralına göre oynayalım diye :D

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790

Ay, Dünya'nın tek doğal uydusudur. Güneş Sistemi içinde beşinci büyük doğal uydudur. Dünya ile Ay arasında ortalama merkezden merkeze uzaklık 384.403 km, yani Dünya'nın çapının yaklaşık otuz katı kadardır. Ay'ın çapı 3.474 km'dir, bu da Dünya çapının dörtte birinden biraz fazladır.
ay_56674.jpg

:D :D :D

Konular
50
MFC Puanı
50
Ay, Dünya'nın tek doğal uydusudur. Güneş Sistemi içinde beşinci büyük doğal uydudur. Dünya ile Ay arasında ortalama merkezden merkeze uzaklık 384.403 km, yani Dünya'nın çapının yaklaşık otuz katı kadardır. Ay'ın çapı 3.474 km'dir, bu da Dünya çapının dörtte birinden biraz fazladır.
ay_56674.jpg

:D :D :D

:D Allahim Allahim ne kadar da bilgili bir adam :D

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
218,190
Arkadaşlar hızlı cevap kısmının altına smiley listesi kısayolunu ekledim o yazıya tıklayıp direk smiley tablosunu açabilirsiniz gelişmişe girmeden