• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MegaForum Sohbet Köşesi

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Okeye dönerken kolundan tutup içeri attık???

Daha dün gece giriş yaptım en son hiç sevebileceğim ortamlar değil boşa zaman kaybı.?
herkes halen aynı bazıları admin , bazıları yönetici, puan kazanamayan bazı acemiler gold, birbirine laf sokanlar samimi olmuş, ekrana iki saat baktıktan sonra gidenler en güzeli forum.?

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Daha dün gece giriş yaptım en son hiç sevebileceğim ortamlar değil boşa zaman kaybı.?
herkes halen aynı bazıları admin , bazıları yönetici, puan kazanamayan bazı acemiler gold, birbirine laf sokanlar samimi olmuş, ekrana iki saat baktıktan sonra gidenler en güzeli forum.?
Evet canım aynı bıraktığın gibi tabi kişiler ve olaylar değişse de gündem hep aynı??
Ben oyun oynayıp çıkıyorum mesela orada durup boş ekrana bakıp ne yapacağım?

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Evet canım aynı bıraktığın gibi tabi kişiler ve olaylar değişse de gündem hep aynı??
Ben oyun oynayıp çıkıyorum mesela orada durup boş ekrana bakıp ne yapacağım?

Valla bende okey oynamayı bilmeden önce öyle ekrana baktıktan sonra çıkardım hep cem yüzünden.?
Ama bazıları varki şanslı okeyci ama ekrana 2 saat baktıktan sonra çıkıyor, belki ozeldedir bilemeyiz de.?

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,740
ve biliyormusun eSy diye biri kaydolmus bn sen sandim once degilmissin ?

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
218,070
@eiSy paylaşırız kozlarımızı,) dün gece gördüm seni ama film izliyodun netflixte bittikten sonra baktım çok ge olmuştu

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Valla bende okey oynamayı bilmeden önce öyle ekrana baktıktan sonra çıkardım hep cem yüzünden.?
Ama bazıları varki şanslı okeyci ama ekrana 2 saat baktıktan sonra çıkıyor, belki ozeldedir bilemeyiz de.?
Özel olmak da zor valla canım buz gibi ekran karşısında donakalmak???