• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

MegaForum Sohbet Köşesi

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
@eiSy canım senin çakmalar hep sunucudan çıkıyor??Bende ilk görünce dedim o olsa bize selam verir ve lobide böyle bağırmaz??

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Özel olmak da zor valla canım buz gibi ekran karşısında donakalmak???

Boğulsunlar özelde inşallah.?

@eiSy paylaşırız kozlarımızı,) dün gece gördüm seni ama film izliyodun netflixte bittikten sonra baktım çok ge olmuştu

Ben senden bir şey beklemiyorum ki zaten Cem bey geç saatler falan bahane sen orda bana bir hg bile demedin özelde de diyebilirdin mesela şimdi burda bir şeyler demek istemiyorum.??

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
218,120
yav bakmıyodumki tam kaparken gördüm seni çook geçti baktım foruma dalmışsın zaten çıktım bende.

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
@eiSy canım senin çakmalar hep sunucudan çıkıyor??Bende ilk görünce dedim o olsa bize selam verir ve lobide böyle bağırmaz??

bnde dedim bizim kiz sifresinimi unuttu acaba bunu aldi eiSy senmisin dedim yok bn yeniyim dedi ok dedim .)

Sen yenisin galiba deseydin??Dj miş o eisy eski nicki bdf mi bfk mı öyle birşey duydum??Ama tanımıyorum?

Ayy ben hiçte öyle değilim çok sessiz sakinim öyle kendime yakışmayan bir şey yapmam asla siz beni de sohbetimi de tanıyorsunuz ben olsam mutlaka size yazardım masanıza gelirdim çakmalara inanmayın.?
Nicki batasica ya başka nick mi bulamamış benim nickin çakması birde ya kesin eski yasaklanan üyelerden falan benim nickin benzerini falan yapmıştır bu nick hiç kimsede olamaz yok çünkü ben bunu değişik kelimeler den yarattım hafızamı ne kadar yordum bir ben bilirim ??

Miren

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
490
bu erkeklerden çektiğimiz nedir yhaa. Okey oynatmıyorlar. Sürekli özele yeni misin? Naber canım. yok tanışalım mı ?

Hayır tipleri kaymış hepsinin. tek kaşından tut, gözleri renkli burnu yamuk, ağzı büyük ahahha çok afedersiniz.

o yüzden giresim gelmiyor. :cry:

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Özeli kapat canım yada engelle kısa çözüm??
İlk zamanlar bize de öyle yaptılar var yine birkaç kendini bilmez ama laf sokunca gelmediler bi daha hahhahah???

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Ay bide benim nick ırmak ken üyeler çeşit çeşit nicklerle kayit olup yazıyordular saçma sapan şeyler nick değiştikten sonra kimse yazmadı ama giriş yapmıyorum artık.??

Miren

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
490
tamam canım. hayır birde dedikodu yapıyorlar. o onla berabermiş bu bununla. bize derler dedikoduyu seviyorsunuz diye. adamın biri geldi atın olayım sev beni diyor.
ahahhahahah